Přejít na obsah

Octa


Fany

Doporučené příspěvky

Jo ta lampy není to pravé ořechové jsou to ty klasiky iré ale hrazně na tom autě svítily jak pěst na oko takže jsem je lehonce natáhl do modra aby byly vidět barvy nejsem cvok aby byly úplně modré nabo erné jednou jsem málem sejmul 120 měl to černý že nebyly vůbec vidět brzdovky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen překryt ale nedoporuuji svítí to úplně na ho... a dost to oslňuje sehnal jsem L&K tak jen ekám až je budu mít doma a hned montuji... Přes celou svitnou sezonu jsem jezdil se starými světli a teď jsem tam dal ty čiré plast kryty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen překryt ale nedoporuuji svítí to úplně na ho... a dost to oslňuje sehnal jsem L&K tak jen ekám až je budu mít doma a hned montuji... Přes celou svitnou sezonu jsem jezdil se starými světli a teď jsem tam dal ty čiré plast kryty..

no to vím sem to měl taky není nad čistokravné L&K sám je sám na autí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to líbí, i když to není můj šálek kávy, jen jak tady kluci píšou, ty zadní lampy néééé. Ale pokud jseš spokojenej, pak není co řešit, jinak držím palce, aby tě nějaká pi.a nesestřelila z cesty, určitě to stálo hóódně času a nervů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...