Přejít na obsah

Mám, nebo nemám?


FUGAS

Doporučené příspěvky

Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou na mírné zatmavení zadních světel. Velmi lehce bych stříknul černým Motipem červenou část těch světel tak, aby došlo k mírnému zakouření (žádnou neprůhlednou centimetrovou vrstvu laku). Zpátečku a blinkr bych nechal tak jak jsou. Myslím, že k mé barvě (graphit) by se to hodilo. Mám ale trochu obavy z bodového systému, protože jak znám naší policii, tak spolu s novým silničním zákonem se vyrojí do ulic a budou hledat sebemenší zámiňku u udělení pokuty. Jinak ten spray už z dřívějška mám, takže by mě to nestálo žádné peníze, jen trochu práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K bílé (a černé) barvě by se taky hodilo stříknout jenom blinkr a zpátečku červeně a mít ty světla celá červená. Tak jsem to měl na BMW (bylo stříbrné) a vypadalo to moc dobře.

No, nejsem si jist, jestli by to nevypadalo blbě... Nevíš, jestli to někdo má na fabce??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K bílé (a černé) barvě by se taky hodilo stříknout jenom blinkr a zpátečku červeně a mít ty světla celá červená. Tak jsem to měl na BMW (bylo stříbrné) a vypadalo to moc dobře.

No, nejsem si jist, jestli by to nevypadalo blbě... Nevíš, jestli to někdo má na fabce??

Co takhle vyzkoušet jakoukoliv variantu na tvém autě ve Photoshopu ;) a nemusíš nikde hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K bílé (a černé) barvě by se taky hodilo stříknout jenom blinkr a zpátečku červeně a mít ty světla celá červená. Tak jsem to měl na BMW (bylo stříbrné) a vypadalo to moc dobře.

No, nejsem si jist, jestli by to nevypadalo blbě... Nevíš, jestli to někdo má na fabce??

Co takhle vyzkoušet jakoukoliv variantu na tvém autě ve Photoshopu ;) a nemusíš nikde hledat

Mnel jsem pouze trial verzi... ta uz nejde (byla na 20 dni, tusim...) Kde stáhnout plnou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K bílé (a černé) barvě by se taky hodilo stříknout jenom blinkr a zpátečku červeně a mít ty světla celá červená. Tak jsem to měl na BMW (bylo stříbrné) a vypadalo to moc dobře.

No, nejsem si jist, jestli by to nevypadalo blbě... Nevíš, jestli to někdo má na fabce??

Jestli to má někdo na fábii nevím, podle mě by to k určitým barvám (a právě i k bílé) vypadalo dobře, ale každému se samozřejmě líbí něco jiného. Jinak ten sprej speciálně na světla se prodává, doporučuju značku Motip (dělají černý a červený). Viděl jsem i od jiné značky, ale bylo to takové matné a nevypadalo to moc dobře. Jinak se speciálně na tento druh laku prodává i odstraňovač pro případ nespokojenosti (ať tvojí, nebo policajtů). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K bílé (a černé) barvě by se taky hodilo stříknout jenom blinkr a zpátečku červeně a mít ty světla celá červená. Tak jsem to měl na BMW (bylo stříbrné) a vypadalo to moc dobře.

No, nejsem si jist, jestli by to nevypadalo blbě... Nevíš, jestli to někdo má na fabce??

Jestli to má někdo na fábii nevím, podle mě by to k určitým barvám (a právě i k bílé) vypadalo dobře, ale každému se samozřejmě líbí něco jiného. Jinak ten sprej speciálně na světla se prodává, doporučuju značku Motip (dělají černý a červený). Viděl jsem i od jiné značky, ale bylo to takové matné a nevypadalo to moc dobře. Jinak se speciálně na tento druh laku prodává i odstraňovač pro případ nespokojenosti (ať tvojí, nebo policajtů). ;)

Tak to do toho asi pujdu... co ty??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda nedělej...

1/ mě se to nelíbí

2/ at je to mírně nebo více zatmavený není vidět brzda...

3/když je to jen mírně aby to byo vidět tak to není hezký

4/když tě někdo napalí a bude trochu mazanej tak řekne já to neviděl... a cvakáš všechno ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda nedělej...

1/ mě se to nelíbí

2/ at je to mírně nebo více zatmavený není vidět brzda...

3/když je to jen mírně aby to byo vidět tak to není hezký

4/když tě někdo napalí a bude trochu mazanej tak řekne já to neviděl... a cvakáš všechno ty...

Když tě někdo napálí, tak vylezeš ven, vyndáš z přístrojovky odlakovač na nehty, hadřík a drhneš a drhneš, než přijedou policajti.. Až přijedou, světla budou jako nová... :smich::smich::smich: Ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4/když tě někdo napalí a bude trochu mazanej tak řekne já to neviděl... a cvakáš všechno ty...

To mě taky napadlo, že by se na tom mohl někdo otáčet, to by mě zajímalo, co na to pojišťovna.

Zabiak: Ještě jsem hezká neoriginální světla na fábii combi neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...