Přejít na obsah

Spotřeba různých motorů ve Fabii I


tondas

Doporučené příspěvky

Jezdím na spotřebu podle PP, záleží ale i třebas na tom, jaký výškový rozdíl překonáváš. Příklad: D1 - Vel.Mez. - Brno 5,8 (130 km/h), zpátky - do kopců 6,3 při dodržování stejného hod. průměru atd.

1.4 16v 55kW pod tohle se podepíšu...naprosto shodně to vychází i v mích autech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vratil z chorvatska najel jsem 2850km plne nalozenej ve 4 lidech a jeste s rakvi na strese prum.spotreba 6.8 a to jsem dalnice jel 140-150 okrsky jsem dodrzoval rychlost tak si myslim ze na tak slabej motor je to slusna spotreba jsem spokojenej ma nekdo stejne zkusenosti?????

No, my bez rakvy a len nejakých 1400km, spotreba bola 6.4, s klímou a podľa predpisov... I :wub: HTP B) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Jindruna

1.4Mpi50 - Když bylo auto v péči servisu Škoda spotřeba 7,5 - 8l. Teď, když si dělám servisní prohlídky sám 6,5. Jasný je, že motor u těch autorizovanejch neviděl novej volej. Těch 6,5 převážně na trase 15 km (práce, domov) při dodržování předpisů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

55kW, 16V, kombi - dlouhodobý průměr 6,1 (40%město, 20% dálnice, 40 % okrsky + lehčí noha)

teď jsem dodělal tempomat a na dálnici jde spotřeba dolů (Praha - Liberec kolem šesti litrů), ale na koplikovanějších okrskách zatáčky, stoupání/klesání jde dost nahoru - holt ten tempomat nemá takový cit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kombik 2.0

8.3/100 - dlouhodoba spotreba ( mesto - studeny motor - trasy do 15km )

6.5/100 - cca 200km do prahy a zpet po silnici c.12 ( tzn ne dalnice ) pri cca dodrzovani rychlostnich limitu ( max 120km/h )

to jen, abyste meli s cim porovnavat.

EDIT: ta dlouhodoba spotreba jde stale dolu. pocitam, ze do konce roku to srazim jeste tak o 0.1 ci 0.2 litru na 100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Combi 16V 55kW, 8/2003, 29tis km, dlouhodoba spotreba 6.2 podle PP, 6.4 podle tankovani, pri rezimu cca 40% mesto, 40% okresky a 20% dalnice, jizda na hranici limitu, do 1.7. + cca 10-20%, nyni spise presne.

Netankuju no-name benzin, nejezdim ostre, snazim se predevsim o plynulost.

Pri delsich jizdach nad 50km po okreskach mimo dalnice neni problem se dostat na 5.0-5.5l/100km (ted o vikendu Olomouc-FM, coz je cca 90km tam 5.5, zpet 5.0 - zpatky jsem jel po i po dalnici 100km/h kvuli silnemu desti), obsazeni 1-2 osoby.

6.5 l/100km pri jizde 900km ve dvou lidech a s lyzarskou vybavou z Italie po dalnici "nadoraz" (co motor a provoz umoznily) po temer celou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.2 HTP 40 kw, jezdím město i mimo i dálnice, prostě typicky kombinovaně...a žere to tak 6,3-6,8, jak kdy. Je to spočítaná spotřeba nemám PP.

Ale upřímně ty spotřeby co tu vidím.....si myslím že 4,5 nebo míň u benzínu je pitomost B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...