Přejít na obsah

Výkon motoru 1.2 (47kW)+Martinoslav


Paulz

Doporučené příspěvky

Já jinak souhlasím se zamčením, bo diskuze byla o trusu.

A co ti na tom vadilo. Diskutovalo se v 1 tematu. Vedel jsi ze je o nicem, tak jsi je nemusel cist. Nijak te to neobtezovalo. Tedka je zde kvuli tomu zamceni dalsi tema "o nicem", ktere se uz to sekce "Motor" nehodi vubec.

Vyserme se na to.

Máš pravdu, že pokud mě to nezajímá, nemusím to číst, souhlas.

Ale Martinoslav je admin, tak chce aby ty stránky za něco stály, aby sem nepřišel třeba nějaký návštěvník a nezděsil se co se to tu řeší.

Já si sem chodím pro rady a zatím musím říct, že vždycky jsem se dozvěděl co jsem potřeboval -_--_--_-

Neřešme už to zamčení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinoslave prosím tě napiš mi který nový příspěvek je o něčem rozumném a alespoň tady už jednou nebyl řešen já myslím že je to pořád dokola.To bys musel mazat každý nový příspěvek.Je ale fakt zajímavé že jak jsi se hádal na oktavia foru tak tam myslím to málem došlo k soudu jestli se nepletu a musel tě Amogh uklidňovat a trvalo to dost dlouho než to někdo zamknul .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nemyslim ,ze sa navstevnik zdesi z opakovaneho temata.Skor sa zdesi z toho ako sa tu navzajom napadame,osocujeme.Je to k  :ble

Tak tady naprosto souhlasim!! Je to ubohe, ale to uz se opakuji.

S tím napadáním souhlasím....ovšem když říkáš,že je ubohé tak toto jsi psát nemusel: ... "Naorvinu ti povidam, ze inteligentni a soudny clovek nebude a nemuze tvrdit to, co tvrdil pava...."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nemyslim ,ze sa navstevnik zdesi z opakovaneho temata.Skor sa zdesi z toho ako sa tu navzajom napadame,osocujeme.Je to k  :ble

Tak tady naprosto souhlasim!! Je to ubohe, ale to uz se opakuji.

S tím napadáním souhlasím....ovšem když říkáš,že je ubohé tak toto jsi psát nemusel: ... "Naorvinu ti povidam, ze inteligentni a soudny clovek nebude a nemuze tvrdit to, co tvrdil pava...."

Lugo: Na pavu mam vlastni nazor. Menit ho nebudu dokud toho cloveka nepoznam osobne. Muze byt skvely, intelignenti a ja pred nim smeknu. Bohuzel, tady na me tak nepusobi. Stojim si za tim, co jsem napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nemyslim ,ze sa navstevnik zdesi z opakovaneho temata.Skor sa zdesi z toho ako sa tu navzajom napadame,osocujeme.Je to k  :ble

Tak tady naprosto souhlasim!! Je to ubohe, ale to uz se opakuji.

S tím napadáním souhlasím....ovšem když říkáš,že je ubohé tak toto jsi psát nemusel: ... "Naorvinu ti povidam, ze inteligentni a soudny clovek nebude a nemuze tvrdit to, co tvrdil pava...."

Lugo: Na pavu mam vlastni nazor. Menit ho nebudu dokud toho cloveka nepoznam osobne. Muze byt skvely, intelignenti a ja pred nim smeknu. Bohuzel, tady na me tak nepusobi. Stojim si za tim, co jsem napsal.

Hm tak to je škoda z tohoto konstatování jsi neustoupil....já ho taky neznám osobně a tím spíš bych se netroufl říct,že je neinteligentí atd. ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lugo: Na me tak pusobi. Je snad zakazano rict vlastni nazor? Pokud jsi si to netroufal ty, je to jen tvoje vec a asi vic, proc si to netroufnes.

Ano vím proč si to netroufnu...je to jaká si slušnost...nebudu někoho urážet když ho neznám...a navíc bych si to netroufl i proto protože nějaky čas už ho znám (sice jen po netu) a vím že tyto hanlivé výrazy k němu rozhodně nesedí ....i soudě jen podle toho co tu píše na forum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavo, ja te mam ale rad :) No vazne :) I kdyz mi neveris, tak me se to nase postuchovani libi :) Nebo spis libilo, kdyz jsme to vzdy dokazali utnout ve spravnou chvili.. Ale asi se neco pokazilo...

Nj :( ...ale zase spolu tvoříte nejčtenější vlákna :D;)

Jak by řekl jeden člověk tu z fóra aspoň není "muka" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gil: Jsi jeden z mala, kterych si na foru opravdu vazim. Je pravda, ze je vas tady na me vic, takze jsem asi opravdu udelal neco spatne. Nicmene je spousta veci, za kterymi si proste stojim at se vam to libi nebo ne, ale je taky pravda, ze spoustu veci bych dnes rekl jinak.

Ale uz zacali VV, takze me nestvete nebo to tady zamknu :smich:;)-_- <- To byl vtip probuh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vite co panove?? Dosahli jste sveho :) Timto oficialne oznamuji, ze uz NIKDY nebudu prispivat do zadneho tematu, ktere se tyka motoru HTP. Nikdy jsem nebyl xenofobni, ale ted docela zacinam byt :)

SkodaCommunity - Diskusní fórum o vozech Škoda Auto -> Fabia -> Motor -> Výkon motoru 1.2 (47kW)+Martinoslav

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 19:39

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 19:42

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 19:49

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:00

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:10

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:18

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:23

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:24

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:29

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:38

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:50

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:52

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 20:58

Martinoslav Podáno: 2.5.2006, 21:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...