Přejít na obsah

Výkon motoru 1.2 (47kW)+Martinoslav


Paulz

Doporučené příspěvky

pavo, ja te mam ale rad :) No vazne :) I kdyz mi neveris, tak me se to nase postuchovani libi :) Nebo spis libilo, kdyz jsme to vzdy dokazali utnout ve spravnou chvili.. Ale asi se neco pokazilo...

Nj :( ...ale zase spolu tvoříte nejčtenější vlákna :D;)

Jak by řekl jeden člověk tu z fóra aspoň není "muka" ;)

No jo, jenze k cemu to, kdyz role moderatora je tak nevdecna... Kazdy kdo muze, si kopne. Ale docela rad bych si pred vas sedl osobne, kdo z vas by mi dokazal rict vytky do oci. Tahle diskuse mi aspon ukazala, kdo se tvari jako kamarad a kdo ma do kamarada daleko, vsechno zly je k necemu dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavo, ja te mam ale rad :) No vazne :) I kdyz mi neveris, tak me se to nase postuchovani libi :) Nebo spis libilo, kdyz jsme to vzdy dokazali utnout ve spravnou chvili.. Ale asi se neco pokazilo...

Nj :( ...ale zase spolu tvoříte nejčtenější vlákna :D;)

Jak by řekl jeden člověk tu z fóra aspoň není "muka" ;)

presne tak Lugo -_- ˇˇMukaˇˇ ;):p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavo, ja te mam ale rad :) No vazne :) I kdyz mi neveris, tak me se to nase postuchovani libi :) Nebo spis libilo, kdyz jsme to vzdy dokazali utnout ve spravnou chvili.. Ale asi se neco pokazilo...

Nj :( ...ale zase spolu tvoříte nejčtenější vlákna :D;)

Jak by řekl jeden člověk tu z fóra aspoň není "muka" ;)

presne tak Lugo -_- ˇˇMukaˇˇ ;):p:smich:

V//RS: Proč zavřel? Napiš raději, že koupíš "klúčik" :D Jedná se v tuto chvíli o nejčtenější téma -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavo, ja te mam ale rad :) No vazne :) I kdyz mi neveris, tak me se to nase postuchovani libi :) Nebo spis libilo, kdyz jsme to vzdy dokazali utnout ve spravnou chvili.. Ale asi se neco pokazilo...

Nj :( ...ale zase spolu tvoříte nejčtenější vlákna :D;)

Jak by řekl jeden člověk tu z fóra aspoň není "muka" ;)

presne tak Lugo -_- ˇˇMukaˇˇ ;):p:smich:

V//RS: Proč zavřel? Napiš raději, že koupíš "klúčik" :D Jedná se v tuto chvíli o nejčtenější téma -_-

ale Kur.a preco sa tu budete zbytocne hadat ja tomu nerozumiem a ak mas nejaky problem ze chcem kupit klucik tak je to pre synovca pre jeho radost tak potom prepac ze som to tu napisal napisem adminovy nech to vymaze a poistku chcem preto lebo mam rad origo veci :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale Kur.a preco sa tu budete zbytocne hadat ja tomu nerozumiem a ak mas nejaky problem ze chcem kupit klucik tak je to pre synovca pre jeho radost tak potom prepac ze som to tu napisal napisem adminovy nech to vymaze a poistku chcem preto lebo mam rad origo veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A este jedno odkaz pre Martinoslava chlape ja proti tebe nic nemam ale ja nechapem preco sa stale hadas ved si nieco nechaj aj pre seba a ak si to uz pocul tak skus sa tym riadit ˇˇMudrejsi ustupi ˇˇ nechcem ta nijak urazit ale ani nastvat to by som nechcel ale niekedy by si sa mohol aj odrieknut kritiky to je vsetko -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale Kur.a preco sa tu budete zbytocne hadat ja tomu nerozumiem a ak mas nejaky problem ze chcem kupit klucik tak je to pre synovca pre jeho radost tak potom prepac ze som to tu napisal napisem adminovy nech to vymaze a poistku chcem preto lebo mam rad origo veci

Ale ta poistka nema opodstatnenie....Nechapem vazne , kazdy sudny clovek,by si vec za 12.5 Sk kupil v obchode ,ale ty to buchnes na forum do Bazaru, kde to aj tak nekupis.Chapes?Pretoze kazdy kto ti da ponuku si nahodi marzu za dobierku alebo postovne a ako inteligentny clovek zistis ze sa ti to neoplati a predsa len si to kupis v obchode.Hast du das verstanden?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste raději nějak řešili to,na co jsem tu už několikrát upozorńoval:

spousta z vás otevírá témata už 5×otevřená,zakládá stejné příspěvky pod různými sekcemi atd atd.Potom se divíte,že už někdo,kdo tomu rozumí vůbec neodpovídá.Bavil jsem se s páru členy o tomto fóru,kteří v minulosti hojně odpovídali do debat,protože tomu rozuměli,ale už nepřispívají,protože mají pravdu,když říkali,že je to tu pořád a pořád dokola.Psal jsem téma:"pro adminy" a myslím si,že místo tady těch plků by se něco pro to mohlo udělat,nebo to snad nevidíte??Téma servo během měsíce snad 3×,kosti a podobně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale Kur.a preco sa tu budete zbytocne hadat ja tomu nerozumiem a ak mas nejaky problem ze chcem kupit klucik tak je to pre synovca pre jeho radost tak potom prepac ze som to tu napisal napisem adminovy nech to vymaze a poistku chcem preto lebo mam rad origo veci

Ale ta poistka nema opodstatnenie....Nechapem vazne , kazdy sudny clovek,by si vec za 12.5 Sk kupil v obchode ,ale ty to buchnes na forum do Bazaru, kde to aj tak nekupis.Chapes?Pretoze kazdy kto ti da ponuku si nahodi marzu za dobierku alebo postovne a ako inteligentny clovek zistis ze sa ti to neoplati a predsa len si to kupis v obchode.Hast du das verstanden?

Bemo tak pre zaujimavos uz som tie poistky kupil prajem ti prijemny vecer :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavo, ja te mam ale rad :) No vazne :) I kdyz mi neveris, tak me se to nase postuchovani libi :) Nebo spis libilo, kdyz jsme to vzdy dokazali utnout ve spravnou chvili.. Ale asi se neco pokazilo...

Nj :( ...ale zase spolu tvoříte nejčtenější vlákna :D;)

Jak by řekl jeden člověk tu z fóra aspoň není "muka" ;)

No jo, jenze k cemu to, kdyz role moderatora je tak nevdecna... Kazdy kdo muze, si kopne. Ale docela rad bych si pred vas sedl osobne, kdo z vas by mi dokazal rict vytky do oci. Tahle diskuse mi aspon ukazala, kdo se tvari jako kamarad a kdo ma do kamarada daleko, vsechno zly je k necemu dobry.

Toto doufám nebylo myšleno přímo na mě ?? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...