Přejít na obsah

Serizeni predni kapoty


PutiN

Doporučené příspěvky

Caute,uz ste niekto dorovanvali kapotu tak aby bola medzera medzi blatnikmi a kapotou cca rovnaka? Bez toho aby sa hybalo s blatnikmi? Nejak som sa na to pzoeral a neviem ci to tak uz bolo ale mam nejaku vacsiu medzeru medzi lavym blatnikom ako pri pravom. Da sa to aj nejak na tom uchyteni kapoty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou jsem viděl jak se "rovnají" přední kapoty a nestačil jsem se divit... Otevřenou kapotu vezmeš do pracek a normalně ji celou zatlačíš na tu stranu kterou potřebuješ - jsou to milimetrový rozdíly, který ale tímto způsobem vyrovnáš... Sám bych to ale rozhodně nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešení to není napůl ...tlačit na panty ale zárověň štelovat i zámek doleva/doprava a po každým pohybu kontrolovat na zavřené kapotě, zámek si kapotu po zavření "natahuje" takže zkoušet, ladit :palec2: vím o čem mluvím, s kamošem sem to ladil před vánocema asi hodinu, kapotu sem zavřel/otevřel snad 100x při tom :kuk: museli sme to vyrovnat páč se mi otevřela asi v 70kmh - suprovní zážitek :palec2: (okno naštěstí zůstalo celý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,uz ste niekto dorovanvali kapotu tak aby bola medzera medzi blatnikmi a kapotou cca rovnaka? Bez toho aby sa hybalo s blatnikmi? Nejak som sa na to pzoeral a neviem ci to tak uz bolo ale mam nejaku vacsiu medzeru medzi lavym blatnikom ako pri pravom. Da sa to aj nejak na tom uchyteni kapoty?

Spary-medzeri medzi blatnikom a kapotou musia bit rovnake aj na pravej aj na lavej strane. :)

P.S. Ak chces tak ti tu prednu kapotu nastavim. :) Napis mi SS.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omfg, dneska som sa pustil do vymeny naraznikua blatniku, anraznik svetla vsetko 5 min ale ten blatnik am asi je..ne. Neviem ci ste to uz niekto menil ale zo spodu pri dverach su take dve matky a ani za nic neviem dat druhu dole.Ta prva sa rozpadla sama. Nema na to niekto nejaky trik? Odvrtat by som to popravde moc nechcel. Za kazdu radu budem vynimocne vdacny :)

post-10829-1265388164_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...