Přejít na obsah

Zotretie okna


paldous

Doporučené příspěvky

dnes sa mi stala zvlastna vec:

po nastartovani som si chcel zotriet okno a stlacil som pravu packu raz dole, ale nic, tak som stlacil este raz a potom sa stierace rozbehli a okno zotreli.

Toto mi robilo celu dobu asi este hodinu, po prvom stlaceni nic, ale po druhom to islo...nevie niekto co je to za chybu?

myslim ze to bude niekde zatecene vodou,ale to by potom neslo vobec, to iste so spinacom v packe, keby bol zateceny tak nejde...

neviem co am rozobrat a kde to pozriet pripadne premazat...uvidim zajtra, dnes som to trochu prebehol (cca 350 km :))

tak snad sa to vysusilo a uz to nebude blbnut, inak snehom a ladom na okne to nemoze byt lebo to som mal ocistene...

ma to aj nejaku riadiacu jednotku, kde sa to da kodovat o zotretie packou dolu? podla mna nie, ale je mi divne ze to reaguje az pri druhom stlaceni...

inak obcas zareagovalo hned na prve,ale len obcas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...