Přejít na obsah

Montáž převleku zadního nár. F combi


Marek TDi

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat na radu při montáži převleku zadního nárazníku na F combi. Po sundání černé lišty v nárazníku nasadím převlek, ale ten mi nejde "dorazit" svou horní hranou až na místo, kde původně byla horní hrana čern lišty. Na bocích by to při použití mírného násilí ještě šlo, ale va středu nárazníku zástává i po zatlační převleku směrem vzhůru mezera cca 3mm. Zdá se, že převlek je o ty 3 mm nižší, než by měl být. Předem díky za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepatrná mezera tam zůstat může,ale tohle je fakt velký.Já měl při montáži zadního převleku stejnej problém.Me držel na spodní straně nárazníku o výřez na výfuk.Nevím jak je to u tebe,ale podívej se dolů jestli to tam někde nedrží nebo je to nějakej zmetek.I tak jsem ten převlek musel dorazit opravdu silou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prali jsme se s tím dva, na stranách to ještě dorazit jde, ale uprostřed se zdá, že to opravdu sedí na spodní hraně nárazníku. Kdybych to neměl v laku, tak se stím nepářu a skytuju to jako Ty Kláco (já vím, taky jsem to o Tebe mohl koupit hotový ;) ), ale teď už bych to chtěl napáchat tak, jak to je. Nějaký prostor by šel asi získat vybroušením a vyhlazením vnitřní části převleku, ale pochybuji, že pak to bude sedět perfektně (a to bych rád).

post-5-1147157524.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se to někde dole opírá, ale dovnitř vidět není :angry: . Když jsem se to tam snažil napáchat, podřel jsem trochu spodní hranu nárazníku, takže předpokládám, že problém je tam. Poslal jsem mejla do Elis plast tuningu, tak doufám, že se ozvou. Snad s tím mají dostatek zkušeností. Uříznout spodek nárazníku od hranu dolů (to co leze jakoby zpět pod auto) se mi moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo tak ale nejdřiv to musí spasovat a pak přeci přilepit ;)

jinak tipuju to fakt na tu spodní stranu, ta je tam napikaču!!-jinak je to laminát, se muže stát že něco nepásne, je potřeba to nejdřiv vyzkoušet a až pak lakovat

Asi jsem se měl poradit dřív, než jsem to hodil do lakovny, nabo to alespoň zkusit navlíknout na auto. Já blb jsem předpokládal, že je to na Fabii combi :t . Asi je, ale je potřeba si s tím pohrát a dodělat na koleně. Proč tam k...a není raději o 3 mm víc, než o 3 mm míň?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jsem na tom s převlekem ještě hůř, nejenže neseděl v místě lišty ( byl tak o půl centimetru nad), ale vůbec nepasuje v místě podběhů - jedině řezat do původního nárazníku a to se mi nechce. Do Elisu jsem psal a čekám na odpověď.

2MarekTDi: Tobě už se ozvali?

Editováno: , autor: Harmm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejnej problem jsem mel s prekrytem RS na kratke fabii,zkratka nesel nahoru aby chytil tema packama za naraznik.zjistil jsem ze dole na narazniku jsou takove kulate nalitky a ty vadi (vyska cca 1mm),ty jsem odbrousil ale porad to jeste nesedelo.dal jsem ten plast na slunicko (2 hod) a pripravil jsem spaliky na podlozeni (trosku vyssi nez mezera mezi zemi z spodkem puvodniho narazniku) ,prinesl jsem plast dal jsem ho jak nejlip pasoval otevrel kufr stahl ho truhlarskyma sverkama pres papir k autu,zavolal dva pomocniky ti zvedli za blatnik auto cca 5cm,dal jsem pod to spaliky (cca co 10 cm) a auto spustili na tyto spaliky...a sel jsem radsi domu..rano jsem to zase sundal a od te doby mam pasujici dil :-)

pak jsem ho jeste pro jistotu zalepil a dnes po roce nevidim ze by se nejak snazil vratit. vse jsem delal s lakovanymi dily !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jsem na tom s převlekem ještě hůř, nejenže neseděl v místě lišty ( byl tak o půl centimetru nad), ale vůbec nepasuje v místě podběhů - jedině řezat do původního nárazníku a to se mi nechce. Do Elisu jsem psal a čekám na odpověď.

2MarekTDi: Tobě už se ozvali?

ses mel toho panacka zeptat v chabrech ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono by to asi chtělo na ně naléhat společně, jde skoro o stejnej problém, ale je tu trochu problém že už to máte láklí, to už vám jen tak nevyměněj :( , a taky se muzou podle mě vymlouvat, že je to lamino a to prostě nemusí bejt tak přesný, tak že se to má vyzkoušet :(:angry:

ale držim palce pánové, ať se podaří vám to dotáhnout do zdárného konce!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jsem na tom s převlekem ještě hůř, nejenže neseděl v místě lišty ( byl tak o půl centimetru nad), ale vůbec nepasuje v místě podběhů - jedině řezat do původního nárazníku a to se mi nechce. Do Elisu jsem psal a čekám na odpověď.

2MarekTDi: Tobě už se ozvali?

Pan jednatel mi napsal:

"Překryt nárazníku je nutné řádně přitlačit zespoda nahoru.Při pohledu ze strany je zřejmé,že jste překryt nedostatečně přisadil směrem nahoru.S

pozdravem" + podpis.

Holt dobrá rada nad zlato. Na moji odpověď, že to je právě ten problém, že to nejde, mi odepsal, že mu mám zavolat. Takže jsem tak učinil, bylo mi sděleno, že montáž u nich je možná nejdříve za měsícže jsem první, komu to nepasuje, že se to zkouší před vyexpedováním atd. Snažil se mne přimět, abych si to nechal namontovat jinde, já mu to odkejval, pak jsem si to v makovici probral a řekl si, že to nechám udělat u nich, když je to tak skvěle pasující výrobek. Zde je odpověď ze dne 11.5.:

"Nejbližší volný termín je 12.6.2006.Auto se jeden den ráno přiveze a druhý

den odpoledne bude hotové.Cena montáže včetně lepidla je 1800-2300Kč"

Nelíbí se mi ani termín, ani cena, ani doba, po kterou mám auto u nich nechat. Pokud není problém s montáží, musí to trvat tak cca 2 hodiny a pokud lepidlo stojí 500,- (ato asi maximálně), nedokážu si cenu zdůvodnit. Po zkušenostech s pasováním masky od stejného výrobce (děs a hrůza a stejně to nesedí) si příště rozmyslím od nich něco koupit. Jedině, pokud si to budu moci před koupí vyzkoušet a sedělo by to, ale to by se museli hošani hoooooodně zlepšit. Howgh

pro Honzik: tebou popisovanou variantu mám naplánovanou, pokud to překryt nevydrží, při nejbližší cestě do Plzně to v Chrástu hodím panu jednateli pod nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ty masky jsem koukal ted na srazu, ze kdo ma elis tak teda pecka :-(

jinak ja mel s elisem zkusenosti takovy vselijaky, sice mi poslali prevlek bez tahokovu a bez zaslepky na tazny oko ale kdyz jsem jim napsal mejla tak mi okamzite volali zpet s omluvou a do trech dnu prisel messenger se vsim co chybelo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono prostě stim laminátem to neni jen tak, já měl taky kdysy pěknou chuťovku, na dvojku golfa jsem si koupil přední nárazník rieger(nejspíš ale kopie, páč ktomu nebyly žádný papíry) stál mě tehdá kolem 13 tis+ cesty okolo toho a pokuta za rychlost :p (ale moc jsem ho potřeboval tak co se dalo dělat ;) )

když jsem ho zkoušel namontovat, zjistil jsem že je nárazník na každý straně tam o 10cm dál od karoserie , než by měl bejt, tak jsem jim hned volal co to má bejt!!, oni ze to neni možný ať přitvrdim a že to pujde-nešlo, tak jsem znova volal dohodl se že tam znova pojedu, protože oni už to montovaly moooc krát a vždycky to krásně sedlo!!

když sem tam přijel tak se mi dostalo neskutečne hovadskýho jednání(hlavně od pana majitele firmy),

a to sem si tam ještě tenkrát kupoval křídlo, takže sem jim tam nechal cca17tis.kč, že když sem neschopnej že mi to namontujou, ale druhej den+ práce taky na celej den(což pro mě bylo celkem napikaču-měl jsem to knim cca 150km), nakonec když už sem byl psichycky nadně sme to porovnali ještě se dvouma totožnejma nárazníkama a všechny byly strejný, takže prostě jsem domu odjíždel stim, že mám asi o 20 cm užší auto

:doh

jo a jednalo se o firmu Tuning E35, z Litomyšle(teď už vyrábej jen samý hruzostrašný spoilery co vim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...