Přejít na obsah

Cukání motoru


Bompar

Doporučené příspěvky

Zdravíčko. Mám takový dotaz. Mam fačko na LPG. I při jízdě na LPG nebo benzínu mi to kolem 2000 otáček cuka kde může byt chyba ? když povolím plyn v pohodě když ho sešlapnu jemně a jedu tak to začne občas cukat a když přišlapnu jede auto zase normálně. Je to jinač stříkačka. Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den,mám stejný problém u karbecu.Už sem vyměnil palec,víčko rozdělovače,svíčky i kabely ke svíčkám.Vždy po každé výměně(zkoušel jsem čím to bude) jezdil favorit asi 20 KM bez problémů ale poté nastal problém znovu.Nevíte čím by to ještě mohlo být?Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,mám stejný problém u karbecu.Už sem vyměnil palec,víčko rozdělovače,svíčky i kabely ke svíčkám.Vždy po každé výměně(zkoušel jsem čím to bude) jezdil favorit asi 20 KM bez problémů ale poté nastal problém znovu.Nevíte čím by to ještě mohlo být?(nemám LPG,jezdím pouze na benál)Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý den,mám stejný problém u karbecu.Už sem vyměnil palec,víčko rozdělovače,svíčky i kabely ke svíčkám.Vždy po každé výměně(zkoušel jsem čím to bude) jezdil favorit asi 20 KM bez problémů ale poté nastal problém znovu.Nevíte čím by to ještě mohlo být?(nemám LPG,jezdím pouze na benál)Děkuji za odpověď

mohla by to být cívka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám podobný problém, akorát mi to necuká po přidání plynu, ale po ubrání (úplném). To je tak, že jedu třeba po rovince 50 na trojku náhle chci zpomalit, sundám nohu z plynu a v tom okamžiku to začne cukat. Dělá to při každém rychlostním stupni. Nevíte někdo prosím Vás co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...