Jump to content

Motor

Vše o motoru, převodovém ústrojí a výfucích, poruchy, úpravy

196 topics in this forum

• 44 replies
    • 31.8k views
    • 114 replies
    • 59.8k views
    • 26 replies
    • 19.1k views
  1. Sytič

• 17 replies
    • 21k views
  2. benzín v oleji 1 2

• 31 replies
    • 19.6k views
  3. Motorový olej

• 17 replies
    • 17.8k views
  4. Favorit - převodovka

• 6 replies
    • 6.1k views
    • 22 replies
    • 15.8k views
    • 3 replies
    • 6.9k views
  5. motor se dusí

• 0 replies
    • 1.9k views
  6. Problem s otackami

• 0 replies
    • 5.2k views
    • 5 replies
    • 5.8k views
    • 0 replies
    • 4.1k views
  7. Favorit - Zadretý motor?

• 3 replies
    • 4.3k views
    • 6 replies
    • 5.7k views
  8. Typ motoru 1 2

• 25 replies
    • 11.3k views
  9. pištivej pazvuk

• 1 reply
    • 5.7k views
    • 70 replies
    • 34.6k views
    • 4 replies
    • 5.8k views
    • 10 replies
    • 6k views
    • 4 replies
    • 6.3k views
    • 3 replies
    • 5.4k views
    • 3 replies
    • 5.8k views
  10. favorit-dobíjení

• 7 replies
    • 10k views
    • 5 replies
    • 5.8k views

• Aktuální příspěvky

• Mít auto jen na transport z bodu A do bodu B, což je v této třídě asi většina případů, jsem naprosto spokojen a jen těžko bych hledal argumenty pro dražší Fóbii. Vydařené.
    • Zdravím. Mám dotaz. Dal jsem do auta už upravené budíky, které jsem sehnal. Mám 1.4 MPI, před FL. Už byla dokonce upravená EEPROM, že jsem nemusel čachrovat s palivoměrem, ale mám jiný problém. Nefunguje mi kontrolka mazání. Ani při zapnutí klíčku kontrolka neproblikne a když jsem zkoušel při výměně oleje zapnout klíček, tak se taky neprosvítila ani nic nepípalo. Neví někdo, v čem by mohl být problém? Může být nějak vypnutá? Nebo je tam třeba jiné zapojení a musí se něco přepinovat na svorkovnici? I když to mi přijde nepravděpodobné, protože podle mě, by pak kontrolka právě že svítila pořád. Nesetkal se s tím někdo? Díkec 
    • Potreboval by som radu, názor resp. skúsenosť. Mám disky originál Škoda FLASH rozmer by to mal byť 6jx17. Aktuálne sú tam pneu 205/50. Musím tam vymeniť pneu a chcel by som tam dať širšie 225/45.  Bude to reálne na ten disk obuť také širšie pneu ? Videl som to na pár Yeti.       
    • Zní to zajímavě, ten pokrok hlavně mobil do palubky. Základní cena na úrovni 270tis a bude to zase hit https://www.auto.cz/nova-dacia-sandero-a-moderni-vybava-vybrali-jsme-8-zasadnich-novinek-136234?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    • Mám ji měsíc a nejraději bych ho vyměnil (nyní 1500km),když ne hned tak určitě dříve než 15000-jako 30000km na výměnu to rozhodně nee
  • Create New...