Přejít na obsah

vrzganie od praveho predneho kolesa


reino

Doporučené příspěvky

zdravim vsetkych,

hladal som dlho dlho, ale neviem najst, ci je toto uz niekde rozoberane... :)

ak idem rychlostou cca.50km a viac a pridavam plyn, tak mi zacne taky zvuk, ako keby sa brusil na bruske nejaky kov, neviem cim to moze byt, robi mi to len v urcitej polohe plynoveho pedala...staci, ze plyn uberiem alebo pridam a zvuk prestane. robi mi to len tak asi v polovicke stlacenia plyn. pedalu. co by to mohlo byt?

zvuk vychadza akoby z praveho predneho kolesa....

moze to mat nejaky vplyv zla geometria? lebo sa tam chystam,auto mi taha trosku do prava (ale vrzga od predneho laveho...), ale pneu vobec nemam scuchane ani opotrebovane ani na vnutornej strane, tak neviem

prosim o radu skusenych :help:

diky

peto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, teraz som si to znova precita, tak vrzga mi to od LAVEHO PREDNEHO, nie praveho, pardon. btw. mam fabiu 1.9 sdi

Editováno: , autor: cartmanko
necituj predchadzajuce prispevky !!! a svoj prispevok mozes aj editovat a nemusis pisat druhy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protirecis si,

pises, ze je to zavisle na polohe plynoveho pedalu a aj od rychlosti,

ak je to od rychlosti tak to robi nad 50 alebo pri 50 a nerobi ked ides rachlejsie alebo pomalsie?

ak je to zavisle od polohy plynoveho pedala robi to pri vsetkych rychlostiach?

co pri prejazde zakrut? lavotocivej? pravotocivej? pri brzdeni? prechadzani nerovnosti?

kedy to zacalo?

aj ked na toto vsetko odpovies, nikto ti neodpovie lepsie ako ten co to auto dvihne a pozrie sa na to, popripade sa v tom prevezie.

geometriu kazdopadne urob.

ale nemysleim si ze zla geometria by vydavala zvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no robi to aj pri trojke, stvorke, patke, zacina to, ak je rychlost cca50 a vyssie a robi mi to len pri stlaceni pedala (asi niekde v polovici)

a je jedno, ci je to v zakrute alebo na rovinke, proste to "brusi" len pri stlacani, a ked pustim plyn abo pridam, tak to stichne.

a diky za ochotu pomôct

Editováno: , autor: cartmanko
necituj prispevky nad sebou!!! toto je druhe upozornenie na porusovanie pravidiel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...