Přejít na obsah

Zimmermann vs ATE


olin00

Doporučené příspěvky

Rozhodně ATE ! Za cenu špičkových Powerdisců koupíš jen průměrný Zimmermanny. Na FRS jezdím jen ATE + desky ATE a jsem VELMI spokojen. Navíc ATE Powerdiscy vydrží déle než Zim. Nikdy se mi ATE nezkroutily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

jooo to se vyplatí :-) na 47kW dát velké kotouče...koupíme kotouče, koupíme hlavy kol a brzdiče, aby to šlo namontovat a brzdná dráha bude stejně stejná,budou tedy méně ,,vadnout,,ale ty kW to nerozdráždí:-)Jinak Fabia má 5díru,a myslím že máš kotouč tak 239mm.

Editováno: , autor: speed.mb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo to se vyplatí :-) na 47kW dát velké kotouče...koupíme kotouče, koupíme hlavy kol a brzdiče, aby to šlo namontovat a brzdná dráha bude stejně stejná,budou tedy méně ,,vadnout,,ale ty kW to nerozdráždí:-)Jinak Fabia má 5díru,a myslím že máš kotouč tak 239mm.

To je jen ilustrativní fotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by nemělo cenu vymýšlet nějaké s drážkami??

já osobně mám tedy trochu jinej výkon, ale i kdybych měl HTp, tak si dám klidně Brembo Max, nebo jiné drážkované, z jednoho prostýho důvodu...NEREZNOU ;) PS: ono i HTP se rozjede na 170km/h a je příjemný, když to trochu lépe brzdí....a v dnešní době,kdy je trh otevřenej není překvapení, že i cena je příjemná, tak proč brzdy neposílit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ale jaké destičky na to, našel jsem jen Brembo Sport za víc jak 4 litry a do toho se mi fakt nechce :feve:

Četl jsem tady na fóru o Ferodo DS, že by snad byly na ten kotouč OK, neporadí někdo?

Je to normální, že mě origo kotouč vydržel 146 tis. km? To musí být už těsně před smrtí, ne? Asi málo brzdím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k vrtaným zimmermanu tu někteří dávali textary a údajně velká spokojenost...ty ferodo DS 2500 budou ještě lepší, ale to je jiná cenová kategorie...jinak já teď budu dávat k brembům taktéž destičky textar - tak na jaře poreferuju :)

je to normální...předek jsem sundaval s cca 115 tkm a kotouče byly krásný (mám těžší TDi, jízda +- klidná, sem tam prasečí :D), zadek jsem oddělal dřív :) je to vše o stylu jízdy a použitých kotoučích - destičkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě mi psali z internet obchodu, že ty Textary jsou tvrdší a že se k těm Brembům Max hodí nejvíc. ještě jsem se doptal, co říká na Ferodo DS s těma Brembama Max.

tak prej ty keramické DS můžou více opotřebovávat kotouč a že maj odzkoušené ty Textary na Maxech a je to ideální kombinace.

Editováno: , autor: 12htp47kw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi: musím tě zklamat, ale nekoupil jsem Bremba Max ani Textary, protože jsem nenašel tady v okolí kamenný obchod a do internetu se mi nechtělo...

Ale hlavně: Dodatečně jsem zjistil, že mi teče vzadu brzdový váleček, takže nečekaná investice, tudíž jsem šel cestou rozumu cena/kvalita.

Takže: kotouče FERODO, destičky ICER, po cca 30-40km si jakžtakž sedly desky a OK. Dneska jsem dohromady nalítal 100km, uvidíme po dalších kilometrech.

Mimochodem, můj origo kotouč byl už 18,5mm.

Editováno: , autor: 12htp47kw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty se mi asi taky zdáš... :kuk: nejdříve tady hledáš lepší brzdy a jsi ochotný je zaplatit a ted když ti teče váleček za cca 200,-koupíš kotouče jo slušný Ferodo ale k tomu tragický desky!!!!!to jsi mohl koupit desky a koutouče STARLINE a ušetřil by jsi víc.Ktomu není už nic co dodat snad jen až budeš brzdit tak aby jsi měl všude hodně místa na zastavování.Jdi za roh a za trest si jednu lískni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no je to tak. Dělal jsem větší údržbu na autě: oba válečky vyměněny (za orig), zadní desky v bubnu měněny (za orig), brzdova kapalina měněna po necelých 2 letech provozu, takové věšáky na plasty tlumičů vzadu měněny (za orig) a pak ty kotouče a přední desky. Takže jsem musel udělat redukci někde, ať mi zbyde na pivo tento měsíc :) Zatím brzdí a když nebude, tak ty kotouče i desky někomu věnuju a koupím nějaké lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...