Přejít na obsah

Parkovačky - Rozptylky


Krowaczek

Doporučené příspěvky

Já se ani nedivím, že po krátké době nefungují. Mně se rozptylky úplně roztekly do 14 dnů. Když si člověk uvědomí, že jsou jen pár centimetrů od žárovek, tak pochopí, že od plastu nemůže čekat nic jiného. Tak jsem si koupil bodovky a ty vydržely přes půl roku. Pak mi svítily jen za studena a nakonec skončily nadobro. Kdo má xenony má výhodu, tam jsou u dálkovejch a nima zas tak často člověk nesvítí.

Editováno: , autor: snike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílé diodové jsou opravdu nej a nedrážděj pány policemany, taky jsem jich už nakoupil hafo a praskali a praskali, tak jsem jezdil s modrýma, ty jsou na dosmrti, pak ale po nás trochu šli, tak jsem koupil zase bílý a mám je už někdy od srpna minulého roku. Nechápu jaktože najednou vydržej. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ani nedivím, že po krátké době nefungují. Mně se rozptylky úplně roztekly do 14 dnů. Když si člověk uvědomí, že jsou jen pár centimetrů od žárovek, tak pochopí, že od plastu nemůže čekat nic jiného. Tak jsem si koupil bodovky a ty vydržely přes půl roku. Pak mi svítily jen za studena a nakonec skončily nadobro. Kdo má xenony má výhodu, tam jsou u dálkovejch a nima zas tak často člověk nesvítí.

Mám xenony a odcházely mi taky.Jek modré,tak bílé.Pokoj mám od té doby co jsem si parkovačky udělal z diod 10mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal jednou....neodcházeji,nepraskaji...nezáleži na tom jeslti svíti u halogenu nebo u xenonu....u halogenu mi vydržely asi třičtvrtěroku a pak jsem měnil světla...a teď bíle 3 měsíce a taky v pohodě...je možné,že třeba ve velice vyjmečných případě prasknou ale to bude tak každá 30 podle mě...problém je v tom,že diody nesjou stavěné na 12V a tak v tom plastovém těle jsou umístěny dva odpory jak na nožce + tak na - a časem se tyto spoje (v jedné diodě jsou 4 ) prostě uklepou..taky mi po měsíci v halogenovém světle přestaly svítít ovšem rozdělal jsem je a koukl na to... znova a lépe "spájel" spoje a pak svítily dalších x mesícu a stále jsou funkční... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...