Přejít na obsah

Rychle a zbesile


amogh

Doporučené příspěvky

i kdyz nejvic rychla a zbesila je tahle :ph34r:

fabka_329.jpg

NO tak tohle je snad nejvetsi zlo!!!To kdyz jsem v Mimoni videl,tak jsem se musel docela brutalne zasmat!!Jak tohle muze vubec nekoho napadnout??

Jinak ty oststni k tomu nemaj taky 3x daleko..

je to,jak uz tady nekdo napsal NOT FAST BUT FURIOUS... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
i kdyz nejvic rychla a zbesila je tahle  :ph34r:

fabka_329.jpg

NO tak tohle je snad nejvetsi zlo!!!To kdyz jsem v Mimoni videl,tak jsem se musel docela brutalne zasmat!!Jak tohle muze vubec nekoho napadnout??

Jinak ty oststni k tomu nemaj taky 3x daleko..

je to,jak uz tady nekdo napsal NOT FAST BUT FURIOUS... :D

tak tohle vypadá jak z hračkárny, sorry, ale mě se nelíbí, hlavně že je s ním jeho majitel spokojenej a šťastnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rychle a zbesile je tato Fabia ! ;)  :wub:  :wub:  :wub:

takto je teraz.

ano ja viem ale vtedy bola podla mna krajsia ;) a inac kto ma zaujem nech sa mrkne tu http://www.sfabia.wz.cz/page2.htm podla mna ten chlapec robi velku chybu :(

Souhlasim zbavovat se takove krasavice.....malo ktera fabka vypada tak prirozene jako tadle a pritom je tam zmenena celkem fura veci.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rychle a zbesile je tato Fabia ! ;)  :wub:  :wub:  :wub:

takto je teraz.

ano ja viem ale vtedy bola podla mna krajsia ;) a inac kto ma zaujem nech sa mrkne tu http://www.sfabia.wz.cz/page2.htm podla mna ten chlapec robi velku chybu :(

Souhlasim zbavovat se takove krasavice.....malo ktera fabka vypada tak prirozene jako tadle a pritom je tam zmenena celkem fura veci.... -_-

hm.. no co on asi nazor nezmeny a ten kto si ju kupi tak sa bude pisit cudzim perim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta černá ale nejni vůbec ošklivá!!! A má hezký kolečka, i když docela malý...

kua az teraz som si vsimol tento prispevok ja som nenapisal ze je skareda ale ze originalna na titul fabia rychlo a zbesilo :D-_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...