Přejít na obsah

spotreba a udržba 105ky


jarvisss

Doporučené příspěvky

Zdravim, lidi prosim. Koupili jsme 105ku, a potrebuji poradit s udrzbou atd.

Hlavne se mi nelibi spotreba 15litu na 120kilometru a co jsem zatim koukal na internetu tak normalni spotreba je

ve meste okolo 8l a mimo mesto okolo 7 tak sem se hlavne chtel zeptat jaky upravy ovlivni spotrebu nejvic.

Diky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to není k tématu, ale já "obdivuju" lidi, že jsou si ještě dneska schopní koupit takový auto, to by mě opravdu zajímalo proč

treba proto ze sem prede dvema mesicema dodelal ridicak??? :D Od taty vim ze tyhle auta sou na nauceni nejlepsi a ND sou mlinko levnejsi nez na auta typu octavia :D + sme docela chuda rodinka a brigadou si vydelam mesicne nanejvejs tak 3,5 tisice tkze na drzsi auto sem si netroufnul

Editováno: , autor: jarvisss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

údržba je docela snadná, není to komplikovaný auto. Sežeň si knihu (od Andrta) a s tou si vystačíš.

Ta spotřeba je úplně mimo. Něco bude špatně. Možná člen mezi sedačkou a volantem, nastavení, seřízení, netěsnost AC pumpy (není benzín v oleji?), neuniká někde benzín?...... Když mi Rapid žral, netěsnil jehlový ventil v karburátoru. Když je vše OK, jedu za 6,5/100, se 105 jsem jezdil kolem 7/100

Spíš bych se regnul na stránky více věnované starším Škodovkám

Editováno: , autor: MATTESS136
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za tip fakt nevim koneckoncu vcera sem ji koupil :D nejak se nam nelibil cernej kour z vejfuku ale motor nijak moc nerve. Pravda rekl bych ze obcas blbe tahne to asi budou svicky ne??? Vazne nevim se 105 nemam zadny zkusenosti kazdopadne se po ty knizce podivam a podivam se i po dalsich strankach

Este jednou dekuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba proto ze sem prede dvema mesicema dodelal ridicak??? :D Od taty vim ze tyhle auta sou na nauceni nejlepsi a ND sou mlinko levnejsi nez na auta typu octavia :D + sme docela chuda rodinka a brigadou si vydelam mesicne nanejvejs tak 3,5 tisice tkze na drzsi auto sem si netroufnul

Zajímala by mě cena, na kolik si původní majitel schade cenil + ekodaň byla 10000kč? Pokud to teda chceš napsat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímala by mě cena, na kolik si původní majitel schade cenil + ekodaň byla 10000kč? Pokud to teda chceš napsat ;)

nevim puvodni cenu ale i s RPSN od AAA Auto to bylo celkem 5000,- myslim ze RPSN bylo nejakejch 10% kazdopadne nekolik lidi co ji vydelo mi reklo ze na svuj vek je ve skevlim stavu a po asi 200kilometrech spotreba tky klesla tkze asi dlho stala :D Naic tata jezdi bez prepisu uz rok a zadny problemy nema:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim puvodni cenu ale i s RPSN od AAA Auto to bylo celkem 5000,- myslim ze RPSN bylo nejakejch 10% kazdopadne nekolik lidi co ji vydelo mi reklo ze na svuj vek je ve skevlim stavu a po asi 200kilometrech spotreba tky klesla tkze asi dlho stala :D Naic tata jezdi bez prepisu uz rok a zadny problemy nema:D

105 chce péči má své mouchy a vychytávky ale je na vyučení je dobré auto, s tím přepisem ovšem hrubě nesouhlasím při nehodě či jiném průseru jsou tyto rádoby socky problém pro ostatní poctivé, ale kluci pomáhat a chránít jistě brzy sjednají pořádek, ve správním jsou flastry jak Brno + zákaz řízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...