Jump to content

ŠKODA 105, 120, 125, 130 a 136 (typ 742 a 746)

Škoda 742 was a family of rear-engined sedans produced by AZNP Mladá Boleslav between 1976 and 1990. The first models to be produced were Škoda 105 S, Škoda 105 L and Škoda 120 L. Škoda 105 S and L were impoverished versions of Škoda 120 L.

Forums

• No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
    • No posts here yet
  1. 10

Co se jinam nehodí a týká se ŠKODA 105, 120, 135 a 136 atd...

764

• Aktuální příspěvky

• Už aby byl 147 kW, hned půjdu do něj. Měj současný 140 kW není špatný ale evo bude jiná liga.
    • Tak jsem si před třemi dny vyzvedl Superb s TDI EVO motorem (110 kW) a musim říct, že jsem nadšený. Je to moje asi desáté TDIčko a zatim nemam výhradu. Oproti motoru co jsem měl v Passatech (taky vždy 110 kW) je tohle úplně jiná písnička. Zvukový projekt i celkový feeling je jak u benzíňáku. Motor je tichý a má krásný lineární zátah. Na volnoběh když stojím ho uvnitř téměř neslyšim. Najeto mam zatim 600 km a průměrná spotřeba 5.4 l / 100 km, takže si dovedu představit, že to bude v pohodě jezdit pod 5l. 
    • Tak jsem si před třemi dny vyzvedl Superb s TDI EVO motorem (110 kW) a musim říct, že jsem nadšený. Je to moje asi desáté TDIčko a zatim nemam výhradu. Oproti motoru co jsem měl v Passatech (taky vždy 110 kW) je tohle úplně jiná písnička. Zvukový projekt i celkový feeling je jak u benzíňáku. Najeto mam zatim 600 km a průměrná spotřeba 5.4 l / 100 km. 
    • Ano, je to tak. Šešili jsme to u naších 8 firemních autech ( Ale ne na Oct, ale na SUP III 2018. Kupované různě jinde a je to výrobní problém. Neví co s tím mají dělat. Vyměnili těsnění dveří a je to zbytečné. Problém je u uchycení kapoty, tam to prostě nesedí. Sama Škoda netuší co s tím má dělat. Takže asi tak.
    • @Hejo Jo mě to přišlo , jednou hned za autem projížděla sekačka  a podruhé nám dělali nové chodníky tak když dusali povrch tak taky spustilo.  
  • Create New...