Přejít na obsah

Problikávání palubovky


grabcak

Doporučené příspěvky

Tak ještě zkus odpojit ze servo řízení snímač natočení úhlu řízení , za přední levou mlhovkou na řízení svorkovnice úplně vpravo zda to nezmizí 

pokud ale po přidání plynu to přestane tak to asi vypadá na altík kolik ti to dobíjí na volnoběh změř na baterce a pak přímo na M8 co je ze zadu na altíku jeho obal použij jako kostru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ke snimaci a altiku jsem se jeste nedostal, ale popisu nove dnesni symptomy.

 

Pri jizde jsem dal brinkr a pouze pri tom prvni "bliku" mi problikly budiky, kontrolky a prestalo hrat radio. Toto probliknuti trvalo ani ne 1s, ale je poznat hlavne na radiu, kdyz prestane hrat. Toto se stalo cca 3x za s sebou co jsem potreboval pouzit blinkr, pak to dalo zase pokoj. 

 

Dale pri jizde se mi rozsvitily kontrolky abs a esp, ale max na 2-3s a pak zhasly. Tak si rikam "super" to by mi mohlo napovedet, kde bude problem. Pripojil jsem auto na diag, provedl jsem nacteni poruch a cisto. Nikde nic.

 

Zajimalo by, jestli se toho klube vic nebo to vsechno souvisi s nejakou jednou zavadou.

 

Uvidim, jak se to bude chovat dal. Diky za poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...