Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

Co říkáte na ceny benzínu u nás na jihu. Já tankoval dneska v ČB u Fišera na Rudolfovský, kde je jeden z nejlevnějších benzinů v Budějkach co vím, a když jsem viděl cenu naturalu 31,3Kč/l tak mi krvácela penězenka. :kol-26: Njn ale Myška měla žízeň,tak se nedalo nic dělat. :kol-31: Máte nějaký tip na dobrou cenu v ČB a okolí nebo vubec JČ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš kamaráde a bude hůř, já naposledy tankoval za 30,5 v Příbrami, ale to už bude 14 dní, od té doby se malinko podražilo

jinak Ozi já v Praze tankuji nejvíc tady, cena nejlevnější i než na JČ a na kvalitu si nemohu stěžovat, jen si tam počkaš cca 15 minut, než na tebe dojde řada, jezdí tam celkem dost aut

http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=pumpcard&pump=16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem pred 14 dny tankoval u dobrise na Shellce za 30,2 (opet podotykam Naftu)

dneska jsem se hejbal kolem jizniho mesta a na Bohdalecky jsem nasel Shellku, LukOil a PapOil, vsechny celkem pod cenou proti zbytku Prahy. na Shellce jsem si hned zastavil (jo byla drazsi nez LukOil a PapOil, ale prece jen je to shell a navic sem potreboval umit auto a vzal jsem to rovnou za bodiky... :)

akorat cenu si nepamatuju, dohodim az se dostanu do auta pro listecek :)

standis: ONO znam, ale je to pro me celkem z ruky, standartne se pohybuji jen praha zapad a celkove jen levy breh Vltavy... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi jasný, nafta ještě jde, i když včera jsem tankoval v Brně u dalnice na Agip a cena 33,50 a bylo mi špatně a to byly firemní peníze ;)

tak jasný, že pokud to máš z ruky, že nebudeš jezdit přes půl Prahy, aby jsi ušetřil pár korun na benzín, já to mám právě kousek a proto ji hojně využívám

kamaráde, tak ONO už není celkem malá pumpička, už má poměrně velkou síť, akorát mi není jasný, kde berou benzín, že si mohou dovolit tyto ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...