Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

Onas 19.2. jsem tam naštěsti netankoval a články z ČOIky jsou z prosince. jinak já si nemohu na ONO stěžovat, nikdy jsem s nima neměl problém. teď jsem tankoval u EUROOIL Příbram a auto mi moc netáhne, ale ještě mám půl nádrže, takže musím chvilku počkat a pojedu zase o ONU

Ozi to za chvilku budeme jezdit asi všichni do zahraničí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, nevim, vetsinou se jednou za cas premluvim a treba 3x natankuju lepsi naftu a prijde mi to ze i to celkem staci... wink.gif

jinak ta shellka vcera 30,70 za litr nafty, vedle LukOil a PapOil 30,20 a v letnanech nejaka noname na kterou jsem koukal kdyz jsem jel kolem 29,9

jeste to nejni tak strasny si pamatuju pred 2 lety kdyz jsem si kupoval prvni auti, tak jsem ho koupil a melo prazdnou nadrz a tenkrat nafta stala 33,30 u Hvizdala v budejcich, sem myslel ze me jebne... smile.gif

ale buh vi co bude v lete, jak s nama pumpari 165.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám, že se benzín nedostane přes 35 kč, to bych si už asi hodně rozmíšlel kam vezmu auto a kam půjdu pěšky a nebo na kole

tak to doufam ze cena uz moc extra neporoste, jinak budu muset oprašit kolo ve sklepe a nebo si vzal dovolenou nez cena benzinu klesne. Jinak projezdim do Budejic vyplatu. :aggressive::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...