Přejít na obsah

autoradio s navigáciou RNS 300


Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých,mám problém a potreboval by som radu.Mám dovezenú octaviu II a je v nej namontované original radio,myslím že to je RNS 300.Mám k tomu aj originál CD s navigáciou.Hneď po kúpe som navigáciu skúšal,vložil CD a všetko v pohode šlapalo.Zrazu mi nejde pri zadani ciela zadať ulicu.Dá sa zadať len základ,štát,mesto a pri zadani ulice je len centrum.Neviem,kde je chyba,v nastaveniach som vyskúšal už všetko možné.Nevie mi prosím niekto poradiť ? Na začiatku mi to išlo,teraz nie.CD mám originál. Nemáte prosím aj niekto manuál,mám len nemecký.Dík.post-46239-1274123965,0526_thumb.jpg

post-46239-1274124005,0965_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš mapu pro slovenskou republiku, jak tam můžeš hledat ulice slovenska.. to nechápu!!!

hmmm,velmi ti ďakujem za odpoveď. Len zaujímavé,že mi to doteraz išlo,aj podľa ulíc.Ulice sú v rámčeku(foto),nejde na to kurzor.Navigácia na Slovensku mi v pohode ide,len sa nedajú zrazu zadať ulice.Okrem iného,nejdú mi zadať ulice ani v CZ,HU,D,A. To mi vieš vysvetliť,či stále nechápeš ?

Editováno: , autor: kokino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...