Přejít na obsah

Security u Clarion DXZ558RMP


Doporučené příspěvky

mne zase neblika vubec, mozna je to tim, ze to mam zapojeny na staly napeti, abych mohl hrat i bez klicku  :huh:

Přesně, většina autorádií reaguje na odpojení plus, ale jestli to máš na trvalo, tak to asi blikat nebude.

tak tak, mám stejný rádio a můžu potvrdit :D , navíc sem hodně bojoval se zapojením (na origo rádio bylo prakticky obráceně a musel sem přepojovat na svorkovnicích aby mi vše fungovalo jak má a hlavně rádio drželo signál), myslím že je tu na tohle téma někde v minulosti i diskuse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vyndaval origoš škoda radio z mé oct1 (2002). Zapojoval jsem tam Panasonica a neměl jsem s konektorama žádnej problém. Prostě jsem to jenom přecvakl a bylo to hotové. Hraje mi to a stanice to taky drží, i když vyndám klíče ze zapalování . Horší bylo zasunutí rádia do kaslíku, ale po odmontování přihrádky u spolujezdce a následném pohrání si s kabelama za radiem se to podařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uvažuji o tomto modelu. Můžete mi někdo poradit, co potřebuji za kabel (pokud není v balení) pro propojení výstupu z MP3 přehrávače se standardním sluchátkovým 3,5 Jack Male konektorem do vstupu AUX?

Předpokládám, že takový vstup to podporuje.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vyndaval origoš škoda radio z mé oct1 (2002). Zapojoval jsem tam Panasonica a neměl jsem s konektorama žádnej problém. Prostě jsem to jenom přecvakl a bylo to hotové. Hraje mi to a stanice to taky drží, i když vyndám klíče ze zapalování . Horší bylo zasunutí rádia do kaslíku, ale po odmontování přihrádky u spolujezdce a následném pohrání si s kabelama za radiem se to podařilo.

to jo, ale u clarionu (alespoň tohohle) to je kapku jinak - bohužel, docela jsem se napekloval než mi chodilo vše tak jak jsem chtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uvažuji o tomto modelu. Můžete mi někdo poradit, co potřebuji za kabel (pokud není v balení) pro propojení výstupu z MP3 přehrávače se standardním sluchátkovým 3,5 Jack Male konektorem do vstupu AUX?

Předpokládám, že takový vstup to podporuje.

Dík.

tak můžu jen doporučit - hraje pěkně a navíc za ty peníze co se dá dneska sehnat (viděl jsem že kolem 5 000,-) tak to nemá chybu, pioneer nebo alpine jsou sice taky super, ale tady je jasný + cena ;) , di do něj.... Jo a ten káblík stojí pár korun a dá se koupit v obchodech s elektro spojovacím materiálem (Praha - Francouzská proti soudu) nebo i v hifi potřebách atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...