Přejít na obsah

Autoklempýř a lakýrník


FISHkaa

Doporučené příspěvky

Ahoj, znám jednu dílnu, ale není v Praze. Je to kousek, v Dolních Jirčanech. Nevím jak to mají s cenou, ale kvalita je skvělá, odstín chytnou naprosto spolehlivě. Když jsem se tam chodil podívat na mojí Fabču, tak tam vedle ní běžně stály Porsche, který zrovna taky lakovali. Tu cenu opravdu nevim, mně lakovali po bouračce napředek bejvalou Fabii (modrá základní) a nárazník, maska, kapota, blatníky (+vytáhnutí) a vzali si 8000Kč. Ale určitě se dá nějak dohodnout, jde tam hlavně o kvalitu. :-)

Adresu přesnějc říct nemůžu, jelikož jsem nikde na mapě nenašel v Dolních Jirčanech názvy ulic. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, znám jednu dílnu, ale není v Praze. Je to kousek, v Dolních Jirčanech. Nevím jak to mají s cenou, ale kvalita je skvělá, odstín chytnou naprosto spolehlivě. Když jsem se tam chodil podívat na mojí Fabču, tak tam vedle ní běžně stály Porsche, který zrovna taky lakovali. Tu cenu opravdu nevim, mně lakovali po bouračce napředek bejvalou Fabii (modrá základní) a nárazník, maska, kapota, blatníky (+vytáhnutí) a vzali si 8000Kč. Ale určitě se dá nějak dohodnout, jde tam hlavně o kvalitu. :-)

Adresu přesnějc říct nemůžu, jelikož jsem nikde na mapě nenašel v Dolních Jirčanech názvy ulic. :disgust:

na mapy.seznam.cz nazvy sou... plííz plíííz -_-

http://mapy.seznam.cz/?st=search&fr=doln%C...&ozm=5&omp=base

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta mapa mě zmátla už úplně, takhle z leteckýho pohledu nevim, jestli jsem odbočoval mírně, nebo ostře doprava... :)

Každopádně - vjedeš do Jirčan, pojedeš ulicí Hlavní až narazíš na velkou (v mezích těch cest) křižovatku, kde přímo proti tobě bude na sloupu ukazatel na nějakou Kovovýrobu - to je ono, tak jeď podle šipky. Mělo by to být Na Výsluní 123, ale to úplně nezaručuju. :) A nebo tam v nejhoršim můžu s tebou zajet, mám to kousek. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta mapa mě zmátla už úplně, takhle z leteckýho pohledu nevim, jestli jsem odbočoval mírně, nebo ostře doprava... :)

Každopádně - vjedeš do Jirčan, pojedeš ulicí Hlavní až narazíš na velkou (v mezích těch cest) křižovatku, kde přímo proti tobě bude na sloupu ukazatel na nějakou Kovovýrobu - to je ono, tak jeď podle šipky. Mělo by to být Na Výsluní 123, ale to úplně nezaručuju. :) A nebo tam v nejhoršim můžu s tebou zajet, mám to kousek. :)

ok, zkusím to dneska najít. kdyžtak se ozvu ;)-_- dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to já už jsem se tam po tý něčí zahradě taky pohyboval. :) Majitel je asi zvyklej, nevypadal agresivně. :-)

Ale že nedělaj klempířinu, tos mě dostal, já měl za to že určitě jo, mně rovnali přední blatníky než je lakovali, a pokud ne oni, tak o dva baráky vedle je člověk s dílnou, kterej to pro ně udělá, asi se s nim pohádali a už mu to tam nedávaj. Tak to se omlouvám, překvapilo mě to taky...

Tak hodně štěstí v hledání!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zkus kontaktovat clena od vas z FC nickem alpako, bydli kousek ode mne a vim, ze jsme tenkrat spolu mluvili kdyz si nechaval strikat u nas v Petrovicich (PHA 10) nejaky dily a byl spokojen. Nevim zda i klempirina je jejich JOB, ale pristup byl pry v naproste pohode, barva celkem slusne chycena. Zkus to, uvidis! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...