Přejít na obsah

Proc pouzivat pasy !!!


Host MichalF

Doporučené příspěvky

zda jedu 15km/ hod nebo 60 je suma fuk. Mas proste prikazano si brat pas tak si ho proste vezmu. jezdim stale pripoutany a preju si aby to dodrzoval kazdy a naucil to vsechny kdo se tomu nechce. Jak svoje deti, tak klidne stopare. Odepnout pas - to jen kdyz couvam, pro informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda jedu 15km/ hod nebo 60 je suma fuk. Mas proste prikazano si brat pas tak si ho proste vezmu. jezdim stale pripoutany a preju si aby to dodrzoval kazdy a naucil to vsechny kdo se tomu nechce. Jak svoje deti, tak klidne stopare. Odepnout pas - to jen kdyz couvam, pro informaci.

jj, tak tak, prikazano je spousta veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve meste se nepoutam, vim ze bych mel, ale nedelam to. jamile ale vyjedu za mesto, hned se pripoutam...

Plny souhlas s akou a Maverickem.

Pytel jiste u ridice mas. Bez pouziti pasu, (nejlepe s predpinaci) je to vrazedna zbran. Zlomi Ti vaz tim, jak s Tebou prasti o operadlo a ani operka Ti nepomuze. Nevim, kolik je Ti let, kolik mas zkusenosti a vubec nechci poucovat, kdyz nejsem ani clenem klubu. Ja jsem se to sice v autoskole neucil :-((, ale ted se to jiz zakum tlaci do hlavy.

Sejda by se k tomu mohl ze sve praxe urcite vyjadrit, ci nejake publikovatelne foto prilozit.

Pekny zbytek dne, za jizdy pripoutany (bezpecnostni pasem!)

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda jedu 15km/ hod nebo 60 je suma fuk. Mas proste prikazano si brat pas tak si ho proste vezmu. jezdim stale pripoutany a preju si aby to dodrzoval kazdy a naucil to vsechny kdo se tomu nechce. Jak svoje deti, tak klidne stopare. Odepnout pas - to jen kdyz couvam, pro informaci.

jj, tak tak, prikazano je spousta veci...

Omluva za prebytecny prispevek vsem myslicim ucastnikum diskuse.

Tvuj nazor me tak vytocil (ale nejsi sam, mnoho jinych lidi ma podobne zcestne nazory), ze jsem reagoval driv, nez jsem vsechny prispevky docetl. Ty jsi clenem klubu, to tedy asi clovek, ktery se o motorismus zajima a ktery take neco za rok najezdi. Ne jen na Velikonoce a dusicky. Siris zde nazory, ktere by mohly novym ci budoucim ridicum pekne zkazit zivot.

Ano. Jsou pripady, kdy nepripoutani pomohlo prezit. Tam ale, co ja jsem slysel, nebyl nikdy ve funkci airbag! A kdyz toto vsechno znas, tak si prohledni statistiky a udelej si pomer, kdy nepripoutani zachranilo zivot a kdy byl zivot predcasne ukoncen jen kvuli tomu, ze nekdo v aute nebyl pripoutan!

A kdyz jsem se tak rozepsal, tak jeste jedna povera. Detska sedacka ve predu, proti smeru jizdy. Nikdy nesmi byt zapnuty airbag!!! Pri aktivaci sedacku rozmacka a dite primackne do operadla.

To Luke288: Prelomis detskou autosedacku?

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda jedu 15km/ hod nebo 60 je suma fuk. Mas proste prikazano si brat pas tak si ho proste vezmu. jezdim stale pripoutany a preju si aby to dodrzoval kazdy a naucil to vsechny kdo se tomu nechce. Jak svoje deti, tak klidne stopare. Odepnout pas - to jen kdyz couvam, pro informaci.

jj, tak tak, prikazano je spousta veci...

Omluva za prebytecny prispevek vsem myslicim ucastnikum diskuse.

Tvuj nazor me tak vytocil (ale nejsi sam, mnoho jinych lidi ma podobne zcestne nazory), ze jsem reagoval driv, nez jsem vsechny prispevky docetl. Ty jsi clenem klubu, to tedy asi clovek, ktery se o motorismus zajima a ktery take neco za rok najezdi. Ne jen na Velikonoce a dusicky. Siris zde nazory, ktere by mohly novym ci budoucim ridicum pekne zkazit zivot.

Ano. Jsou pripady, kdy nepripoutani pomohlo prezit. Tam ale, co ja jsem slysel, nebyl nikdy ve funkci airbag! A kdyz toto vsechno znas, tak si prohledni statistiky a udelej si pomer, kdy nepripoutani zachranilo zivot a kdy byl zivot predcasne ukoncen jen kvuli tomu, ze nekdo v aute nebyl pripoutan!

A kdyz jsem se tak rozepsal, tak jeste jedna povera. Detska sedacka ve predu, proti smeru jizdy. Nikdy nesmi byt zapnuty airbag!!! Pri aktivaci sedacku rozmacka a dite primackne do operadla.

To Luke288: Prelomis detskou autosedacku?

HM 1,6 / 74

hele ty neregistrovanej, uz me to fakt nebavi. co to placas o sireni nazoru??? nikomu to necpu boze a jestli jsi cetl pozorne, tak moc dobre vim, ze to je nebezpecny a ze by se to nemelo. ano, rocne najezdim 35-40tis km, kolik je mi let snad moc nerozhoduje. takze se uklidni a bez se s*at do nekoho jinyho.

detskou sedacku nemam a samozrejme, ze az ji budu mit, tak ten airbag vypnu, mockrat dekuju za upozorneni, protoze moje vlastni IQ by mi neumoznilo na to prijit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mili zlati, ja se nechci Lukeho zastavat, zbytecne vam vsem nahral na smec, ale byt vas takovych cela republika tak je to bomba.Nicmene, ukazala se jedna cerna ovce a vy ho hned odsuzujete, ale kouknete taky do sveho svedomi!!Nikdo neni cisty, jeden pasy, druhy chlast, treti rychlost,ctvrty misto gum olajdy atd, myslim, ze ten pas je nejmensi zlo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mili zlati, ja se nechci Lukeho zastavat, zbytecne vam vsem nahral na smec, ale byt vas takovych cela republika tak je to bomba.Nicmene, ukazala se jedna cerna ovce a vy ho hned odsuzujete, ale kouknete taky do sveho svedomi!!Nikdo neni cisty, jeden pasy, druhy chlast, treti rychlost,ctvrty misto gum olajdy atd, myslim, ze ten pas je nejmensi zlo!!!

A tak v tomhle mas pravdu, ze ohrozuje hlavne sebe. Co ja osobne absolutne nesnasim je chlast za volantem, sem na to alergickej fakt ukrutne :angry: Proti tomu je nezapnuti pasu cajicek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ja osobne absolutne nesnasim je chlast za volantem, sem na to alergickej fakt ukrutne

sdílím stejný názor

já se poutám vždy i když jedu třeba jenom kousek

i když jezdím kamiónem a dokonce i v traktoru si beru pásy, když jedu na delší vzdálenost

Martin82: ses to ty nebo jen shoda nicku?

btw gumy, presne proto je menim kazdou sezonu(letni), protoze bych se nerad nekde rozsekal kvulu sjetymu dezenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mili zlati, ja se nechci Lukeho zastavat, zbytecne vam vsem nahral na smec, ale byt vas takovych cela republika tak je to bomba.Nicmene, ukazala se jedna cerna ovce a vy ho hned odsuzujete, ale kouknete taky do sveho svedomi!!Nikdo neni cisty, jeden pasy, druhy chlast, treti rychlost,ctvrty misto gum olajdy atd, myslim, ze ten pas je nejmensi zlo!!!

Pásám se pravidelně, rychlost dodržuji, v životě jsem nejel po požití alkoholu a pneu mám taky v pohodě. Co dál...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mili  zlati,  ja  se  nechci  Lukeho zastavat, zbytecne  vam  vsem  nahral  na  smec, ale  byt  vas  takovych  cela  republika  tak  je  to  bomba.Nicmene,  ukazala  se  jedna  cerna  ovce  a  vy  ho  hned odsuzujete, ale  kouknete  taky  do  sveho  svedomi!!Nikdo  neni  cisty, jeden  pasy,  druhy  chlast,  treti  rychlost,ctvrty  misto  gum  olajdy  atd, myslim, ze  ten  pas  je  nejmensi  zlo!!!

Pásám se pravidelně, rychlost dodržuji, v životě jsem nejel po požití alkoholu a pneu mám taky v pohodě. Co dál...?

Dal prestan lhat :t;)

Ba ne, az na tu rychlost sem taky velmi zasadovej, rychlost podle okolnosti a situace, nekde je na padesatce tricet moc a nekde je na stovce stopadesat malo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mili  zlati,  ja  se  nechci  Lukeho zastavat, zbytecne  vam  vsem  nahral  na  smec, ale  byt  vas  takovych  cela  republika  tak  je  to  bomba.Nicmene,  ukazala  se  jedna  cerna  ovce  a  vy  ho  hned odsuzujete, ale  kouknete  taky  do  sveho  svedomi!!Nikdo  neni  cisty, jeden  pasy,  druhy  chlast,  treti  rychlost,ctvrty  misto  gum  olajdy  atd, myslim, ze  ten  pas  je  nejmensi  zlo!!!

Pásám se pravidelně, rychlost dodržuji, v životě jsem nejel po požití alkoholu a pneu mám taky v pohodě. Co dál...?

Nikdo neni dokonaly :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se Lukeho zastavat, ale obcas se silene divim, ze vsichni, kdo do techto temat (tykajicich se predpisu, poutani atp.) prispivaji, dodrzuji predepsanou rychlost, vzdy se pripoutaji atd. Jsem pro, nic proti tomu, jen mi prijde, ze se hodne casto vyjadruji jen ti lide, kteri to fakt dodrzuji, a jakmile se ozve jeden, kdo vystoupi z toho mlciciho davu :) a prizna pravdu, ze neni uplne predpisovej a dokonalej, tak dostane sprchu jako blazen. Nemam nic proti nikomu, jenom taky priznavam, ze jsem jeden z tech, co se ve meste poutaji malokdy, protoze dost casto jezdim stylem 1km, vystoupit, 500m, vystoupit, 2 km, vystoupit atp. Mozna je to jen vymluva, nevim, ale je to tak... Stejnetak priznavam, ze nejezdim 50 ve meste a 90 mimo a uz vubec ne 130 po dalnici, kamenujte me, ale proste to neumim. Zaroven si myslim, ze nejsem hovado, ktery predjizdi do zatacky a ohrozuje ostatni, nebo neblika a na dalnicich podjizdi auta zprava, ale kdyz proste vidim a 100% vim, ze je to bezpecne, proste jedu, rad se svezu...

Nejak jsem se rozepsal a asi ztratil pointu, ta kazdopadne byla, ze mi prijde zbytecne tady nekoho poucovat, coz se deje dost casto, stejne nic nezmenite. Osobne odsuzuju lidi, kteri predjizdi, kde nevidi atp. ale ne ty, kteri jezdi s rozumem, i kdyz treba rychle a obcas nepripoutany... Uf :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se Lukeho zastavat, ale obcas se silene divim, ze vsichni, kdo do techto temat (tykajicich se predpisu, poutani atp.) prispivaji, dodrzuji predepsanou rychlost, vzdy se pripoutaji atd. Jsem pro, nic proti tomu, jen mi prijde, ze se hodne casto vyjadruji jen ti lide, kteri to fakt dodrzuji, a jakmile se ozve jeden, kdo vystoupi z toho mlciciho davu :) a prizna pravdu, ze neni uplne predpisovej a dokonalej, tak dostane sprchu jako blazen. Nemam nic proti nikomu, jenom taky priznavam, ze jsem jeden z tech, co se ve meste poutaji malokdy, protoze dost casto jezdim stylem 1km, vystoupit, 500m, vystoupit, 2 km, vystoupit atp. Mozna je to jen vymluva, nevim, ale je to tak... Stejnetak priznavam, ze nejezdim 50 ve meste a 90 mimo a uz vubec ne 130 po dalnici, kamenujte me, ale proste to neumim. Zaroven si myslim, ze nejsem hovado, ktery predjizdi do zatacky a ohrozuje ostatni, nebo neblika a na dalnicich podjizdi auta zprava, ale kdyz proste vidim a 100% vim, ze je to bezpecne, proste jedu, rad se svezu...

Nejak jsem se rozepsal a asi ztratil pointu, ta kazdopadne byla, ze mi prijde zbytecne tady nekoho poucovat, coz se deje dost casto, stejne nic nezmenite. Osobne odsuzuju lidi, kteri predjizdi, kde nevidi atp. ale ne ty, kteri jezdi s rozumem, i kdyz treba rychle a obcas nepripoutany... Uf :)

Ta rozepře, která tu vznikla původně ani tak nebyla o tom, kdo a jak dodržuje předpisy, ale hlavně o tom, že se nás tu Luke288 zpočátku snažil přesvědčit, že poutat se ve městě není nebezpečné a že jezdit v obcích a městech více než 50km/h není nebezpečné (aspoň mi to tak z jeho příspěvků vyznělo), což je samozřejmě obrovský omyl. Jasně že třeba i já nějaký ten předpis poruším, ale sám za sebe můžu odpřísáhnout, že zrovna pásy a rychlost v obci jsou pro mne svaté, stejně jako např. stopka nebo předjíždění přes plnou čáru apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...