Přejít na obsah

opravit, nebo vyměnit?


sangbal

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

na přeplněném parkovišti v Chomutově se mi někdo hezky autem podepsal na zadních dveřích a kousku blatníku :(

Rád bych poprosil o názor, zda-li půjdou dveře opravit, nebo se na to mám vykašlat a radši koupit na vrakovišti nové a nechat je vyměnit? Jsou s centralem a elektrickým stahováním.

Odpoledne jedu za známým, který by mi to měl udělat, ale rád bych slyšel i další názory.

Díky

post-40365-12789214273447_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera navštívil pár známých a výsledky jsou dva - 1)opravit, nalakovat; 2) sehnat jiné dveře a opravit ten kus blatníku + obojí nalakovat. Verze 1 i 2 vycházejí přibližně na stejno tj. cca 4000,- :( Pochybuji, že bych měl takové štěstí a narazil někde na zdravé pravé zadní dveře s podobným odstínem, přestože je bílá celkem častou barvou. Zkusím ještě brnknout do nějaké firmy věnující se metodě SmartFix, na mailíky nějak nereagují.

Editováno: , autor: sangbal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...