Přejít na obsah

Dojezd na rezervu paliva


boureanuz

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

rezerva je 7,5l paliva, tedy záleží vždy na momentální spotřebě...jak napsal Luďa, když se pojede krev při spotřebě 14l/100, ujede se na rezervu cca 50km....když pianko za 7l/100, je to hned cca 100km ;) nic víc v tom lidi nehledejte

PS: doporučuju na rezervu moc často nejezdit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďa: já osobně si to nemyslím...když se jezdí často na rezervu,nebo prostě u dna nádrže, tak je větší pravděpodobnost, že to nasaje nějaký bordel co je usazenej na dně a že tam toho kolikrát je (hlavně u ropáků, díky kvalitě naší "obohacený" nafty :aggressive: )...ale je to jen můj názor, osobně ani nevím, jesti mi kontrolka rezervy funguje, nedovolil jsem jí rozsvítit se lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nevychází kilometry k mojí oblíbený benzínce bez jetí na rezervu, takže mi nic jinýho nezbejvá. Pokud nebudu chtět tankovat jinde.

Nemyslím si, ze když dojedeš na rezervu a budeš mít dojezd třeba 10 km že by to sálo tak moc bordelu. Určitě to má vírobce vošéfovaný a sací koš není úplně na dně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...