Přejít na obsah

JAK VYČISTIT METALÍZU


TURBO

Doporučené příspěvky

Mám vždycky po zimě totéž, co nesleze při mytí šamponem, tak při konzervaci jde většinou dolů. Když něco zůstane, libovolnej lešticí přípravek to spolehlivě odstraní.(mytí i konzervace samozřejmě ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl za kolegou a poradil mi podotýkám ,že auto nebylo pořádně leštěno 5 let, takže spodek dveří a celkově vypadalo hrozně. Dal mi radu vzít kryt od cédečka a odstranit ty největší nečistoty, je to cítit jak jdou pryč , pak odmastit a zbavit se asfaltu a potom leštičku s pastou . Začal jsem v 10 ráno a skončil v 16 hod ale auto jak lusk :t-_- jinak cena za takové vyčistění se pohybuje kolem 1000kč až 1500 ne-li více .Jo a má se potom jěště navoskovat to už jsem nestihl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo:

To mi vysvětli, ty jsi krabičkou od CD škrábal auto??? Při četení těchto řádků mám husí kůži. Já jsem viděl na tyhle "strupy" sprej od fy. Coyote. Funguje to skvěle, sundá nádherně asfalt a jiný marast z karoserie. Ale teď nevím, jak se jmenuje.

A to, že nemáš auti 5 let naleštěný, to je základní problém! Proto to na laku tak moc drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilaneII auto jsem neškrábal jenom jsem sundával takové ty rezavé tečky , netlačil jsem na to , jenom kopíroval plech , auto nebylo čištěné 5 let protože ho předemnou puvodní majitel nečistil a já myslel že to lehce vyčistím a mylil jsem se . Možná jak sem to čistil tím krytem mohl jsem udělat někde jemný škrábanec, ale ten sem pak vyleštil leštičkou a pastou přímo od borců co s tím dělají. Jinak jsem to zkoušel předtím všelijak ale šlo to blbě díky tomu krytu od CD mi to šlo super , dělal jsem s tím dveře , blatníky a narazníky zbytek jsem jenom leštil. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano SONAX doporučuji nejlepší kvalita já to mohu potvrdit.mám doma asi 6 různejch leštěnek a mám je jen na parádu.až sem našel SONAX 1 velmi snadno se nanáší 2 následně se perfektně rozleští.výsledek je skvělí.dokonce jsem koupil i turtle a nevím nevím.skoušel sem to na dveřích půl turtle a půl sonax.sonax vyhrál.rozdíl byl vidět docela dost turtle mi nechával takovej jemnej prášek a byl i matnější oproti sonaxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano SONAX doporučuji nejlepší kvalita já to mohu potvrdit.mám doma asi 6 různejch leštěnek a mám je jen na parádu.až sem našel SONAX 1 velmi snadno se nanáší 2 následně se perfektně rozleští.výsledek je skvělí.dokonce jsem koupil i turtle a nevím nevím.skoušel sem to na dveřích půl turtle a půl sonax.sonax vyhrál.rozdíl byl vidět docela dost turtle mi nechával takovej jemnej prášek a byl i matnější oproti sonaxu.

Co je to za SONAX? Jak se to jmenuje presne?

Pridam sem svuj dotaz. Jak doporucujete kdo osetrit auto jedenkrat za cas po umyti, mam dat nejakou lestenku a na to jeste vosk, nebo staci jen lestenka, nebo jen vosk? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám už víc jak 12 let tento MacBrite za 300,-. Dají se s ním klidně přejet plasty, i okna! Nedělá šmouhy a při zasychání netvoří prach, který pak elektrizuje a nejde setřít dolů! Na karoserii udělá hladký film, že když na př. kapotu položím hadřík, tak po ní sám sjede.

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...