Přejít na obsah

Systém měření paliva


Hanys.cz

Doporučené příspěvky

Zdravím, nesetkal se někdo z Vás z chybou P1093?

 

Řada 1, Systém měření paliva 2: závada, přerušovaný

 

Stalo se mi 2x že jsem se ráno rozjel, chtěl přidat plyn a nic, prostě jako by pedál nereagoval a tohle mi vypadlo..... Myslel jsem že to je nějaká kravina, ale dnes se to stalo znova.

 

Podle Ross tech je to buď ventilem N276 nebo palivovým čerpadlem. Dá se to nějak změřit, třeba pomocí diagnostiky? Jaký tam je tlak, kolik je správně? Pořád jsem myslel, že u těchto aut diagnostika ukáže, který díl elektroniky to dělá, ale ukazuje to dost všeobecně :D

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, poradím si sám, začnu přípojkou, prostříkám kontakty na regulačním ventilu N276, a vyměním benzínový filtr. (stejně jsem chtěl dělat i oleje, tak to vezmu zaráz).

 

Poněvadž jezdím i na LPG a nádrž na benzín nenechám vyprázdnit pod 3/4  tak projedu i celou nádrž, možná se tam to palivo taky moc netočí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem všechny filtry a olej.

 

Olej a olejový filtr starý cca 20tis, benzínový od výroby (hrůza), vzduchový 2013 ( byl černej jak bota) a rovnou i kabinový ( rok starý ale jak prase).

Svíčky jsem měnil před pár tisící. 

 

Vyjel jsem celou nádrž, kterou jsem nikdy nenechal klesnout pod 3/4 :D, takže teď budu tankovat a naliju do plné nádrže čerstvého benzínu i nějaké to aditivum. 

 

Zatím klid od problému. Tak jsem zvědav....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...