Přejít na obsah

Polepy


tondas2

Doporučené příspěvky

Prosim Vas videl jsem na fabince krysny a decentni prouzek na boku auta od predniho blatniku pres dvere az po zadni blatnik je teda mozne ze to je uz origo ale to nevim byla to RS ale presto to chci mit taky tak prosim poradte kde se da toto koupit myslim ze to bude mozno nalepit .Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

využiji tohoto tématu, nějak se mi nepodařilo najít nic v historii (ikdyž tuším že tady něco takového proběhlo) zda někdo netušíte, kde by se dala sehnat černá matná samolepící fólie (tapeta) abych mohl polepit sloupky viz foto. Doma mám jen lesklou a to není ono.

post-5-1171956054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si byl dneska pustit žilou (dávat krev) a stavil se ve Svitavech v papíráku a světe div se měli matnou černou tapetu v šířce 90cm. Vzal jsem tedy metr, zaplatil 90Kč, no a doma jsem na to vlítl. Šlo to pěkně, zbylo mi tak ještě 35 cm (tak na jednu celou stranu). Hoďka a půl nenásilné pohodové práce.

foto přikládám

toto je ještě před.

post-5-1172060242.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval som to a stalo to az okolo 650SK na combi a este sa to na p..u davalo.Je to samolepiaca folia a ulahodit tomu.....bolo to o nervy.Jeden som nalepil a ostatne som potom lepil na vodu a fenom vysusil.Drzi to ale tie zahyby (z vnutra dveri sus trasne skarede) som cakal ze sa to bude lepsie robit.A nepodarilo sa mi naspat poriadne zasadit tu gumu co je na zadnych oknach okolo B stlpika.Dole mi to torska odskakuje.Na jednej strane viac ma niekto nejaky napad ako to doladit......ale na aute to vyzera dobre.Cez vikend som videl asi 3r combika a mal tie polepy uz take popraskane neviem ci blbo nalepene alebo pocasie.....

Daval si to aj pod tesnenia?Aj si to zahybal.....aku foliu si pouzil?

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki mozno to aj ja tak po zime spravim a dam tu origos foliu do riti a dam tam nieco ako mas ty lebo zvutra ako je to zahnute to mam skarede a som to aj rovnal ale neslo to.....a skusim pozatlacat poriadne tie tesnenia a potom nalepim to co mas ty....

dik a mas to pekne :palec2: , ja vol ze som dal za to 650SK :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki mozno to aj ja tak po zime spravim a dam tu origos foliu do riti a dam tam nieco ako mas ty lebo zvutra ako je to zahnute to mam skarede a som to aj rovnal ale neslo to.....a skusim pozatlacat poriadne tie tesnenia a potom nalepim to co mas ty....

dik a mas to pekne :palec2: , ja vol ze som dal za to 650SK :blbec:

no právě, nehodlal jsem za to dát žádnou třícifernou sumu, jinak díky za pochvalu -_- , také se mi to líbí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...