Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 647 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 572 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 660 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 683 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 575 zobrazení
  1. Nová ŠKODA Fabia R 5

    • 0 odpovědí
    • 551 zobrazení
  2. Mytí auta

    • 0 odpovědí
    • 765 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 601 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 652 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 660 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 723 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 706 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 675 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 662 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 768 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 650 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 611 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 634 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 718 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 613 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 678 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 584 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 599 zobrazení
  3. ŠKODA AUTO v roce 2014

    • 0 odpovědí
    • 725 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 563 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 662 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Dobrý den,    vím, že zde toto téma již zaznělo, ale tyto informace jsem se nikde nedočetl    na mé octavii r.v 2001 naj. 260000 jde posilovač ztuha, hřeben řízení suchý, geometrie, výměna oleje servo nepomohla, volant jde stejně jak v nízkých tak ve vysokých otáčkách    chtěl bych jí nechat napíchnout něž budu měnit čerpadlo na VAG, jak jsem se již dočetl v jiných vláknech čerpadlo by mělo dávat 120 nějaké veličiny, neporadil by mi někdo VAG kod ? (nedaří se mi ho nikde najít
    • @roubic  zkusim to zde, at to nepisu do kodovani. jak jsi myslel tohle?   "ja mam oboje na jednou 10m a na druhem 1minutu ( dataset je volne ke stazeni snad na vcp datech ) a mezi minutou a 10 nepoznam rozdil ani jedno na me uz nepiplo na druhou stranku ten assisent pak uz neni to k cemu byl urcen ( at je to jak je to ) "   proc pak asistent neni k tomu, k cemu byl urcen? za me je s puvodnim nastavenim nepouzitelny. i kdyz ridim, neustale pipa a chce po me "drzet volant". zapnu, jedu, nahlasi se, musim udelat nesmyslny pohyb volantem ... za chvilce znova ... je to vylozene otravne. přitom bych ho na dlouhe ceste občas uvital   (stejne jako si na dlouhych strekach uzivam prediktivni teplomat apod ...) ...  
    • Ahoj, vyriešil si to nejako, či si sa s tým zmieril? Ja s tým mám taký istý problém a dosť mi to vadí.
    • Pokud se při zapnutí klimy spíná sahara současně s klimakompresorem, nemůže být problém na klimakompresoru?
    • @hamoun ja mam oboje na jednou 10m a na druhem 1minutu ( dataset je volne ke stazeni snad na vcp datech ) a mezi minutou a 10 nepoznam rozdil ani jedno na me uz nepiplo na druhou stranku ten assisent pak uz neni to k cemu byl urcen ( at je to jak je to )    https://mibsolution.one/#/1/9/Datasets/MQB/A5/60+ Mod Je tam i dataset na 2q kameru
×
×
  • Vytvořit nový...