Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 631 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 441 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 355 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 367 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 332 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 594 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 651 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 759 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 491 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 453 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 686 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 531 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 603 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 538 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 731 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 743 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 766 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 581 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 607 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 564 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 651 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 785 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 880 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 684 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 660 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 665 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • V porovnani s verziou 147kW je motor subjektivne lenivejsi ( rozdiel je len 0,2 sekundy), v rezime S stale trva kym sa pozbiera a zaberie (pri prebiehani je urcite lepsi manualny rezim). Pri zrychlovani nad 120-130kmh uz tah nie je az tak citelny/vybusny. Cize dynamika sa mi zda subjektivne horsia ako v 147kW, na druhej strane je spotreba nizsia v mixe som sa zmestil do 7l a to chodim dynamicky.
    • Vie niekto poradiť lebo info sa rozchádza ? mám OIII 6/2019 Amundsen , je tam reálne vymeniť len displej z columbusu ? je tam iný konektor medzi MIB čo má inak výstupky a nejde vymeniť , niektorí tvrdia že to stačí orezať a dať tam a musí to ísť , iný tvrdia že jedine spolu s MIB columbus ? vie niekto povedať ako to je? funkcie columbusu mi nechýbajú , stačil by vyslovene ten displej  prípadne čo všetko to obnáša a kto to robí ? 
    • Mal som na 4 dni pozicany novy Kodiaq tak par postrehov v porovnani s predchadzajucim po FL. Interier pocitovo rovnaky velky a v predu stale pomerne uzky. Na stredovej  opierke moze mat polozenu ruku len jeden (napr. volvo s90 je vpredu sirsie). Vzadu sa odvezu aj 3ja chudsi, stale vsak zavadzia stredovy tunel. Tvrdsie sedadla co mi vyhovuje (priplatkove v hnedej zrejme kozi?). V faceliftovanom su maksie (vybava L&K). Pekny velky stredovy displej, vyborne rozlisenie, horsie citatelny ak nan zasvieti slnko.  Otocne ovladace na vyhrev a nastavenie teploty posobia pri dotyku lacno (bude to zrejme plast), nie moc odolne a nemajy taky chod ako v audi. Super su dve bezdrotove nabijacky vpredu, vedla seba plus samozrejme USB. Stredova opierka sa po vytiahnuti zasuva nema aretaciu (len na vysku). Zadne vyplne dveri su samozrejme tvrde. V prednej schranke (spodnej) uz nie je koberec, v hornej je aspon pogumovanie. Ambientne osvetlenie svieti lepsie ako v pofaceliftovej verzii. Osobne sa mi nepacili vnutorne plastove dekory kt. posobia lacno a su nachylne na poskriabanie (su hladke). Vnutorne klucky uz nie su kovove, ale plastove vylisky kde vidno ak spoj z lisovania ( mohli to aspon obrusit?). Hluk (AERODINAMICKY) v interieri najme od prednych stlpikov je mierne nizsi pri 130-140 kmh), kt. ma Kodiaq vie o com hovorim, ( opat volvo S90 je odhlucnenim uplne inde) bubnovanie kolies na 18kach sa mi zda intenzivnejsie ako na pofacelifte (tam su 19ky). Obraz kamery je znacne skresleny res. zuzeny, nie moc kvalitny (auto nemalo area view). Canton hra priemerne. . Bezklucove odomykanie/zamykanue funguje len na prednych dverach (mozno sa da v menu nastavit aj na zadne resp.doplatit). To su moje skusenosti po cca. 900km.Pocity su znacne rozporuplne vzhladom na cenu danej konfiguracie cez 50 000 €. Ocakaval som posun/zlepsenie vo vsetkych oblastiach.
    • Uuu pěkná barvička, gratuluji! 👏
    • tych jednotiek je milion lebo su vynahradovane ale to je jedno , jazdenu pozit mozes , ide len o spravne kodovanie , online sa to riesit da,  ak to bude origo jednotka a origo zapojenie vies z toho auta urobit auto ktore bude ako keby malo tazne z fabriky co je super ... ak dobre vidim ja som v rijnu montoval sebe a bola 5H0907383C ale existuju aj 5q0 aj ine a fachcit to bude len to nakodovat   https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/5e0055202c-elektricka-instalacia-pre-tazne-zariadenie-skoda-44526.html  tu ju vidis
×
×
  • Vytvořit nový...