Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • viem dať iba info za seba. 2.0TSI 140kw so športovým (zníženým) podvozkom. hnedý a biely prúžok. Mňa by zasa veľmi zaujímalo, ako to má ohľadom pružín benzínová RS  
    • ano to je ona, ale pokud máš někde blízko škodovku, tak můžeš objednat tam za myslím 112,- Kč a máš to bez poštovného.
    • Dneska jsem si pujcil SUP 4 s DCC a prekvapilo mne jak hlucny podvozek je... Oproti SUP 3 s DCC je to znatelny rozdil... Zkousel jsem jak konfort, sport a normal a bylo slyset skoro kazdou nerovnost...  Mate nekdo stejnou zkusenost...
    • Díky. Ta přihrádka by měla být tato že? https://www.www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6v0858373a9b9-vlozka-skoda-37857.html
    • no montaz prebehla ale side assist nefunguje. ak vylucime ze by bola montaz spravena zle (coz teda predpokladame ze je OK) tak hlavny dovod je asi ten ze jednotky pre side assist su prazdne a treba do nich nahrat dataset+parametrizacia. toto sa vsak cez ODIS nepodarilo cize je to na mrtvom bode. som v kontakte s jednym typkom z BA ktory tvrdi ze by to mal rozchodit ale akosi sa s nim nedari dohodnut ze kedy by som mohol prist takze cele zle...
×
×
  • Vytvořit nový...