Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Někde jsem četl, že i ten panel (stříbrný) co mají vsechny svetla je z křišťálu. 
    • Aký by to malo zmysel tam dávať pneumatiku s menším profilom a mať celkovo menšie koleso? Superb by opticky zniesol skôr o číslo väčšie, než to čo bežne má, tak nevymýšľaj a kúp rozmer, ktorý máš zapísaný vo veľkom TP! 🙂
    • Vypada, ze sem vyresil problem s tim mazanim oleje. Koupil sem new olej filtr, ten co tam byl, total zaneseny, meneny buhvi kdy. Asi nepropousel uz olej, po vymene mi nic nepipa a neblika💪 bazar menil olej, protoze delali rozvody, ale na filtr se vykaslali.
    • Ahoj, neviete niekto, či sa dá pomocou VCDS úplne kompletne vypnúť/odkódovať Ambient Lightning? Mám to samozrejme vypnuté v menu, pretože to počas jazdy nepoužívam, ale keď auto stojí a otvoria sa dvere, spustí sa to defaultné modré. Dôvod prečo to chcem vypnúť je ten, že po 4 rokoch sa rôzne na viacerých miestach "vypálili" ledky a vypadá to neskutočne hnusne jak je to nerovnomerne podsvietené - výmena je panel za panel a to neprichádza v úvahu. Je to fakt hnus velebnosti a mrzí ma, že to odišlo tak brzo. Na nete som hľadal ale nič relevantného som nenašiel. Díky vopred za akékoľvek rady.
    • S na převodovce a Sport režim jsou rozdílné věci, S mění chování převodovky. Sportovní mód mění i odezvu pohonného ústrojí, tuhost posilovače atd.
×
×
  • Vytvořit nový...