Jump to content

• Aktuální příspěvky

• kdyby se dalo v CR vybrat, tak beru Style bez toho prodlouzenyho skla, na Rapidu se mne to libilo a ted mi to pripada trapny a hezci je linka v barve auta pod sklem, nechapu proc neni moznost volby a misto svetel za 20 tis. bych si dal neco co me osobne bude tesit kazdej den, treba el. kufr, dig. palubka, vetsi displej a tak. o svetlech za chvilku nevis a jak se tvari navenek je mne u p....
    • Klínovej nebo rozvoďák?
    • No já to zkoušel na MR2016 a levá strana funguje tak, že vždy když svítí blinkr, tak zhasne/pohasne LED pásek a naopak. Pohasnutí lze regulovat viz dimming value. Pravá strana mi ale nefunguje - tam LED pásek svítí pořád. Nevím jestli je to chyba moje nebo aplikace.   Jde o položky v Lights: Daytime Running Lights (DRL):   Gradual daytime running lights wink (left) (step 1 of 2) ENABLED / DISABLED Gradual daytime running lights wink (left) (step 2 of 2) ENABLED / DISABLED Gradual daytime running lights wink dimming value (left) 0.0 Gradual daytime running lights wink (right) (step 1 of 2) ENABLED / DISABLED Gradual daytime running lights wink (right) (step 2 of 2) ENABLED / DISABLED Gradual daytime running lights wink dimming value (right) 0.0  
    • Zdravim. Mozem dat na fabiu 2 1,2 tsi disky s oznacenim et38,v technicaku mam len et43??? Dik za radu. 
  • Create New...