Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Ani, já jsem to neměl bourané. nevím, kolik odpovídá otáčka kolečka , jestli je to 1/3 pohybu okna, ale ... ano souhlasí to s tím, že drobným posunutím okna, jsme si vyrobil další zastávku okna směrem nahoru. odpor, jestli to má, to nevím, ale zkoušeli jsme je při zasouvání, pomáhat tahat rukama nahoru...  a nepomohlo.   zítra pojedu na vrakoviště, a sand budu mít štěstí a budou tam mít ten motorek i s jednotkou na O2 :-)  
    • Ok díky.Já sem si myslel že si to nechá místo na dobití v případě rekuperace.
    • LK je zlikvidovana globalne alebo len na ceskom trhu?
    • Ahoj,tak tady máte nějaké info. Základem pro správnou výměnu a montáž nového brzdového kotouče a destiček je posouzení házivosti náboje a brzdového kotouče proměřením házivosti ručičkovým úchylkoměrem – mikrometrem přímo na nápravě vozidla (viz vyobrazení).V případě, že házivost nově namontovaného kotouče je větší než přípustných 0,10 mm, měřeno cca 10 mm od vnějšího okraje kotouče, je třeba proměřit házivost náboje kola, která nesmí být více než 0,03 mm. můžou to dělat silentbloky nápravy nebo i vůle ve stabilizátoru, nebo ložisko a náboj kola,celkově celé zavěšení nápravy Já budu měnit ložiska přední sice jsem rukama vůli ani nezjistil( měl jsem to na zvedáku a bez vůlí )   Jinak mám vše na nápravě vyměněné jak silentbloky ramen ,čepy ramen , komplet stabilizátor tyčky+  uložení, kyvná vzpěra,takže to přisuzuji už jen vůle v náboji kola:-)    
    • Motor 1.8 tsi, 118 kw, rv 2012. Výměna rozvodů, s kryty rozvodů, sada. Cena 14500,-. Práce 6500,-. Výměna při 150 000 km. Rozvody byly slyšet při startování. Po rozebrání byl napínák řetězu vylezlí na maximum .Řetěz už nešel napnout. Po demontáži rozvodů řetěz drhl o víko rozvodů. Byla vidět vydřená rýha. Měněno za pět dvanáct. 
  • Create New...