Jump to content

Havarijní pojištění

10 topics in this forum

• 25 replies
    • 8.4k views
  1. Havarijné poistenie

• 1 reply
    • 912 views
    • 0 replies
    • 1.9k views
    • 14 replies
    • 8.5k views
    • 7 replies
    • 6k views
    • 10 replies
    • 14.7k views
    • 5 replies
    • 7.8k views
    • 4 replies
    • 5.4k views
    • 0 replies
    • 4.6k views
    • 0 replies
    • 6.2k views

• Aktuální příspěvky

• Prestante uz pozerat na kw, ale pozrite si hodnotu krutaku a jeho priebeh Mate tam 160Nm to zodpoveda cca priemernej atmosferickej 1,6 s 80kw
    • Milo13 - ako si dopadol s brzdami? Ja na Scale mam uz tiez hrdzave kotuce :-( Predtym O3 nikdy problem nebol a jazdim uplne rovnako.
    • Taktéž jezdím v Rapidu jako @ben06, ale ve Tvé situaci bych určitě volil Fabii se 70kW. Jasně, pokud naložíš auto 4 lidmi + kufr, tak je to na tomhle malém motoru znát, ale při běžném zatížení 2 dospělí + nějaká bagáž, tak se stále jedná o svižné vozítko. Mě celkově tento motor velice překvapil co se týče svižnosti a podezírám ho, že má víc než 70kW. :-) Spotřeba není tak vyrovnaná jako u TDI a je dost závislá na způsobu jízdy. Couračky po městě 6-7 litrů, ale zase na druhou stranu, které auto má po městě menší spotřebu, že jo. Naopak při delší jízdě (30km+) běžným tempem se po okreskách vždy dostanu pod 5l. Rekord mám na 452km trase (mimo dálnici) za 4,2l, a to nebylo žádné ECO-Rally a auto bylo naložené na týdenní dovolenou. Do Scaly bych nešel - nevyřešené problémy a nemalý finanční příplatek. 
    • Mám info Amundsen a s přehráváním mp3 z USB disku mám občas stejný problém. Na USB mám 5 adresářů s písničkama, otevřu třeba druhý, dám random přehrávání, na druhý den zapnu a začne se přehrávat prvná písnička z první složky. Je to tak 50 na 50, buď přehrávání pokračuje od poslední písničky nebo začne úplně od začátku. To samé když přepnu na rádio a po nějaké době zpět na média.
    • Ja čakal na auto vyše troch mesiacov a pretiahli to 3 týždne
  • Create New...