Jump to content

Havarijní pojištění

10 topics in this forum

• 25 replies
    • 9.3k views
  1. Havarijné poistenie

• 1 reply
    • 1.3k views
    • 0 replies
    • 2.2k views
    • 14 replies
    • 9.2k views
    • 7 replies
    • 6.7k views
    • 10 replies
    • 15.6k views
    • 5 replies
    • 8.4k views
    • 4 replies
    • 5.8k views
    • 0 replies
    • 5k views
    • 0 replies
    • 6.6k views

• Aktuální příspěvky

• Děkuji za informaci. Mohu se zeptat jestli by jsi mi to nenakodoval, jsem už z toho dost naštvaný, ani autorizovanem, servise nevědí co přesně mají udělat, vyměnil jsem saharu (originál skoda) za silnější 400w, ale bohužel výsledek je hodně podobný.   Vyměnil bych klidně ještě i ten chladic ale nikde jsem se o tom nedocetl, jaký typ by tam měl být.   Někdo tady psal že by se měly ještě odmontovat zaluzie, ale nevím jestli mohou mít takový vliv, když jsem na ně koukal jsou v podstatě pořád otevřené, pouze chvíli po nastartování a po vypnutí motoru jsou zavřené, takže fungují asi správně.   Může mít to kódování takový vliv na výsledný efekt, spoléhal jsem na tu saharu.   Případně není někdo z okolí Pardubic kdo by mi to nakodoval, nemal ale problém si kamkoliv přijet.   Dekuji
    • Zdravím Mam na Vas dotaz ohledně chlazeni. Mam stejnou motorizaci superb 3 2.0tdi 110kw 4x4 manual. Nechal jsem si dodelat tažné, včetně vymeny sahary (originál skoda 400w,původně 300w), nicméně při tahání karavanu cca 1500kg se motor v kopci hřeje) Mohu poprosit o info jestli jste něco takového take zaregistroval? Dekuji
    • Baterie v klíčku je už asi slabá. Na blízko ho to zaregistrovalo a nemusela asi tolik vysílat. Tak se na chvíli vzpamatovala. To dělají všechny baterky a všude. 
    • Ahoj, posledni dobou pozoruji, ze pri zatezi se pri otackach kolem 2500ot/min rychle zvysi otacky. Jakoby poklouzla spojka. Deje se to na 3 a 4 rychlost. Je to opravdu prokluz?  
    • Asi k nicemu, proste jen tak. Mam nakodovane roznuti blinkru v zrcatkach po odemknuti/otevreni dveri a taky to neni k nicemu. Kdyz se mi to nebude libit, tak to vratim zpet do puvodniho stavu.
  • Create New...