Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Úřady

smlouvy, registrace, přestavby

25 témat v tomto fóru

• 2 odpovědi
      • 314 zobrazení
      • 4 odpovědi
      • 1 394 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 827 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 1 712 zobrazení
    1. Výměna motoru 2017

• 2 odpovědi
      • 2 063 zobrazení
      • 20 odpovědí
      • 5 545 zobrazení
      • 30 odpovědí
      • 4 059 zobrazení
    2. Prodej auta do zahraničí

• 2 odpovědi
      • 2 714 zobrazení
      • 16 odpovědí
      • 12 490 zobrazení
    3. Kupní smlouva

• 1 odpověď
      • 3 732 zobrazení
    4. Prasklina na skle - STK

• 26 odpovědí
      • 7 305 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 23 062 zobrazení
    5. Zápis alu kol do TP

• 9 odpovědí
      • 8 321 zobrazení
    6. přestavba

• 1 odpověď
      • 2 192 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 2 559 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 2 857 zobrazení
      • 6 odpovědí
      • 4 037 zobrazení
    7. získání TP

• 0 odpovědí
      • 3 456 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 560 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 292 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 263 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 975 zobrazení
    8. Evidenční kontrola

• 0 odpovědí
      • 5 887 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 4 661 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 842 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• @Hori Odpoved je, ze Carista ukazuje len veci, ktore tvoja BCM (komfortna jednotka) podporuje.
      • Predem ti prevelice dekuji za tve vycerpavajici rady. Vazim si toho. Tak jsem to zkousel najit a 6. Bod chosen via driving profile selection button a gradual,controlled by time jsem nenasel. 5. Bod gauge needle swep at startup jsem taky nenasel 3. Bod s LED bulb na spz jsem taky nenasel Nevis cim to muze byt? Mam nejnovejsi verzy Caristy. Moje auto to zrejme nepodrporuje :( Mam i jinou moznost jak to nastavit?
      • Tak byl jsem pod autem a taky ze všech stran při otevřené kapotě, pazvuky se ozývají vyloženě zevnitř. Za jízdy při 2000-2400ot. Na místě hlavně v moment puštění plynového pedálu při klesajících otáčkách. Občas na světlech jsem si všiml, že když mám sešlápnutý brzdový pedál je to tišší než když ho uvolním. Kolega, který to zkoušel zvenku taky poslouchat říkal, že mu přijde, že je to jakoby to nasávalo falešný vzduch. Plastový kryt motoru jsem preventivně dal dolů. Zpod auta a hodně zblízka levého kola mám pocit jakoby při každé "otáčce" motoru  na volnoběh něco cinklo, kovový zvuk, pravidelně cca každé 2 vteřiny. Občas se stane že nechce jít zařadit 1 nebo R, po opětovném sešlápnutí spojky OK, může to mít souvislost? Při sešlápnutí plynu na místě zvenku nic víc než motor bez pazvuků slyšet nejde. Servis mě nemine pak dám vědět pokud budou schopni to odstranit. Kdyby někdo měl nějaký tip dejte vědět.
      • pokud máš nějaký problém tak ano, servis ti provede aktualizaci, jinak ti update neprovedou, že si jen tak řekneš a nedoložíš zdokumentovaný problém... ledy by na to byl nějaký přípis   pak jedině u někoho kdo ví, kde aktualizaci stáhnout a zná postup jak aktualizovat a jak provést tzv. provedení zpětné dokumentace přes diagnostiku, tedy třebas u ferda25
      • Vody: Smutné na tom je, že se s tím nedá normálně rozjíždět a do kopce už vůbec ne. Prostě kdo s tím jede, tomu smrdí spojka a až odejde, zaplatíš si jí sám, protože to není uznaná záruční oprava.