Jump to content

Úřady

smlouvy, registrace, přestavby

28 topics in this forum

• 50 replies
    • 39.2k views
    • 18 replies
    • 7.8k views
    • 35 replies
    • 10.6k views
    • 23 replies
    • 10.1k views
    • 1 reply
    • 1.6k views
    • 2 replies
    • 4.2k views
    • 4 replies
    • 4.5k views
    • 1 reply
    • 3.4k views
    • 5 replies
    • 4.3k views
  1. Výměna motoru 2017

• 2 replies
    • 5.3k views
  2. Prodej auta do zahraničí

• 2 replies
    • 5.8k views
    • 16 replies
    • 18k views
  3. Kupní smlouva

• 1 reply
    • 6.2k views
  4. Prasklina na skle - STK 1 2

• 26 replies
    • 13.8k views
    • 17 replies
    • 27.4k views
    • 9 replies
    • 11.8k views
  5. přestavba

• 1 reply
    • 4.2k views
    • 3 replies
    • 5k views
    • 2 replies
    • 4.8k views
    • 6 replies
    • 6k views
  6. získání TP

• 0 replies
    • 5.9k views
    • 0 replies
    • 6.1k views
    • 0 replies
    • 5.1k views
    • 0 replies
    • 5.1k views
    • 0 replies
    • 5.9k views

• Aktuální příspěvky

• když jsem to byl otřít otřít rukou, tak to právě nic neudšlalo, nenaběhlo. v návodu je psáno, že pokud to naskočí, má se auto vypnout a znovu nastartovat a když to přetrvává, mají se zkontrolovat žárovky v brzdovým světle, což asi neplatí pro top led.
    • miklisek a který rok výroby to má? Já mám 2015 a nemá spuštění varovných světel při prudkém zabrždění a ani mi neblíká třetí brzdové světlo...takže jestli to máš,tak máš asi lepší autino...a pokud se to dá dokódovat,prosím jak...a vím,že to sem nepatří,proto jsem napsal.. : Pokud to sem nepatří,prosím přesunout...nenašel jsem totiž takové nebo podobné téma...díky
    • Uspesne som to minuly rok riesil prevoskovanim toho krytu radaru 2mi vrstvami tvrdeho vosku.Odvtedy som problem ani v dazdi,ani v mraze nemal.Vsetko sa z toho radaru klze dole.
    • @_Denis_ nové BMW určitě není auto pro masy :) @Dixik2 zajímavé, já jezdil tak dva roky zpět s Riem 1.0 T-GDI a tam nebyla ani teplota oleje, nebo jsme ji možná jen nenašel :/
    • V dnešní době, kdy auta měří, kontrolují a hlídají leckteré chujoviny je zkrátka s podivem, že nová moderní Octavia nezobrazuje/nezobrazovala teplotu oleje, když to umí kdejaká Fabia. Jasně, teplota oleje po jeho zahřátí není úplně důležitý údaj, než se ale dostane na provozní teplotu (a že to může být klidně i prvních 15-20 kilometrů jízdy), tak by jeho teplota měla zajímat snad každého řidiče určitě víc, než třeba teplota vody. 
  • Create New...