Přejít na obsah

Motor 1.4


6 témat v tomto fóru

  1. 1.4 MPI (59 kW) 1 2 3 4 8

    • 198 odpovědí
    • 81,6k zobrazení
  2. Potkany motor 1.4

    • 0 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
  3. únik chladící kapaliny

    • 1 odpověď
    • 6,1k zobrazení
  4. Rozvody

    • 2 odpovědi
    • 3,1k zobrazení
  5. Startér - porucha?

    • 5 odpovědí
    • 3,1k zobrazení
  6. kolisanie otacok

    • 3 odpovědi
    • 4,7k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Rád bych se zeptal, jakou máte zkušenost sdéle odstaveným vozem. V srpnu budu muset vůz nechat měsíc odstavený, bez možnosti připojení k nabíječce. Auto je rok a půl staré a denně jezdí lehce přes 100 km. Baterie by měla být díky tomu Ok. Je šance že po takovém odstavení nastartuji? A nepoškodí to baterku? Říkám si, té takové skladové vozy take stojí ...ale... Raději bych Vaše zkušenosti. 
    • já nakonec dal za panel Focal Impulse 4.320, a na něm jsem nastavil aby mi pouštěl do zadních repro taky přední signál....zadek teď stejně super jako předek, akorát holt nejde fader, což mi nevadí.....proč si musí člověk nechat líbit to, aby mu výrobce auta defacto diktoval , jak mu to má hrát resp. nehrát vzadu, to nechápu
    • já nakonec dal za panel Focal Impulse 4.320, a na něm jsem nastavil aby mi pouštěl do zadních repro taky přední signál....zadek teď stejně super jako předek, akorát holt nejde fader, což mi nevadí.....proč si musí člověk nechat líbit to, aby mu výrobce auta defacto diktoval , jak mu to má hrát resp. nehrát vzadu, to nechápu
    • Jelikož je daily kára už 2týdny v servise 🤒 tak rumík teď hltá kilometry jak divej. Dostal očistu🛁 ... Upgrade denního svícení na verzi 2.0, nevím kde a jak ale asi jsem chytl kamínek a někde prasklo levé světlo a voda udělala svoje.  
    • Ahoj mám škoda octavia 2 tdi rok 2006 a nedávno z ničeho nic při jízdě to chcíplo. Stalo se mi to už několikrát a v servisu to nic na diagnostice neukázalo a už nejde nastartovat vůbec nažhaví se to normálně ale nastartovat nejde bliká při startování jen kontrolka žhavení.  Už se to ale i jednou stalo že nešlo nastartovat vůbec tak jsem zkusil rozpojit a zapojit snímač otáček a znova nastartovalo ale už zase nejde nastartovat vůbec nevíte někdo čím by to mohlo být?
×
×
  • Vytvořit nový...