-
Aktuální příspěvky
-
Na žádnou pružinku ve filtru si nevzpomínám, ale je to už delší čas, co sem tom měnil.
-
Pokud je tam šestihran a nejde s tím otočit očkovým klíčem, tak se to rozumně sundat nedá. V ose se k tomu šroubu přes náboj nedostaneš a z té zadní strany se to odvrtat nedá. Já jsem to vyřešil tak, že jsem očistil a nalakoval ty krycí plechy, co už tam byly. Zkusím ty šrouby odvrtat, až budu někdy měnit ložisko.
-
Já bych takovouhle prkotinu neřešil a pokud ano, tak bych si to natřel a nikoho se o nic neprosil. Cesta nejmenšího odporu. Osobně myslím že 1) pokud by se kryt dotýkal vany motoru, tak by byly vydřené ty podélné "drážky", ne celá plocha. A za 2) vada byla odřená už z výroby, na kryt napršela nebo nacákala a stála na něm voda a proto vana zrezla.
-
Ahoj, nechci kvůli tomu zakládat novou téma.. je někdo kdo si dodělal trailer assist na superb roku 2016-2018?Jedná se mi jak typ jednotek máte.díky
-