Přejít na obsah

Facelift středního panelu


stanly

Doporučené příspěvky

Díky za radu. Na kolik tě vyšla kompletní výměna palubky?

kupoval jsem po částech... vršek komplet s výdechy za 2 tis. a spodek tušim taky, ale ten sem koupil dohromady ještě s výplněma dveří a všema šedivejma plastama, schránkou atd.. ten člověk to prodával komplet (z těch výplní dveří jsem potřeboval ty černý plasty kolem kliky, ty starý maj jinej rádius a pak to nenavazuje na vršek přistrojovky)... takže komplet to bylo za 4 tis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Chtěl bych vyměnit střední panel r.99 za šedý facelift 2000. Stačí vyměnit pouze střední panel + tunel, nebo se musí měnit i schránka a plast pod volantem? Díky

budeš tam mít mezeru mezi novým prostředkem a starou palubovkou, jinak pasuje jen se musí uřezat pár držáků u palubovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych vyměnit střední panel r.99 za šedý facelift 2000. Stačí vyměnit pouze střední panel + tunel, nebo se musí měnit i schránka a plast pod volantem? Díky

Jjj. Uřízneš jenom dva držáky na palubce pod tím středním dílem. Další věc je, že budeš muset koupit držák spodního dílu palubky, který je přišroubovaný u ruční brzdy. Někdo ho tam, ale třeba vůbec nedáva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jjj. Uřízneš jenom dva držáky na palubce pod tím středním dílem. Další věc je, že budeš muset koupit držák spodního dílu palubky, který je přišroubovaný u ruční brzdy. Někdo ho tam, ale třeba vůbec nedáva.

Tohle téma mě taky moc zajímá. Během zimy si taky chci prostředek palubky vyměnit. Asi nikdo z vás nedělal detailní foto, co a kde se musí uříznout, či dopasovat, že???

Je mi jasný že to rozdělám, hned uvidím co zavazí. Ale tak nějak bych do předu chtěl vědět do čeho půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jjj. Uřízneš jenom dva držáky na palubce pod tím středním dílem. Další věc je, že budeš muset koupit držák spodního dílu palubky, který je přišroubovaný u ruční brzdy. Někdo ho tam, ale třeba vůbec nedáva.

Tohle téma mě taky moc zajímá. Během zimy si taky chci prostředek palubky vyměnit. Asi nikdo z vás nedělal detailní foto, co a kde se musí uříznout, či dopasovat, že???

Je mi jasný že to rozdělám, hned uvidím co zavazí. Ale tak nějak bych do předu chtěl vědět do čeho půjdu.

Nezapomen Milo hodne fotit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle držáky se musí uříznout. Jinak tam face tunel nejde napasovat......

post-3982-1193741662_thumb.jpg

napasovat jde i s tema drzakama,ale to nove zakrouzkovany zavazi vypinacum

Díky za opravu.... ;) Na prostředek jsem zapomněl. Já to uřezal všechno.

Editováno: , autor: remus1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A tak kdyz hodim komplet novou face palubku musim i vyplne dveri protoze horejsek co navazuje na palubku ma jine tvarovani - prosim nema nekdo foto jak vlastne se to kope diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me slo spis o to, jestli se to kupuje nekde, kde uz trosku tuninf prodavaj, nebo proste prijdu do skodovky a reknu ze chci tohle a on mi to poda, spis takhle jsem to myslel

ale jinak je pekny, kdyz je palubka dvoubarevna, ja ji mam celou cernou a koukal jsem, ze tys mel cernou a spodek svetlej (to se mi lib) a pak sis nechal vse cerny (coz mam ja a nic moc)...

a zas se to bojim rozebrat, aby to nevyrzalo (ciz peugeot 309, jednou se to rozebralo a ted to o sebe vrze) a za dalsi jsem kopyto, takze kdybych si to strik necim, tak by to dopadlo (a za dalsi potrebuju jezdit porad, takze to nemuzu dat ani zadnymu cloveku, aby mi to udelal), ted jsem delal bubny (spis jeden znamej pro me) a bylo to strasny 2 dny jezdit do prace prdavkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me slo spis o to, jestli se to kupuje nekde, kde uz trosku tuninf prodavaj, nebo proste prijdu do skodovky a reknu ze chci tohle a on mi to poda, spis takhle jsem to myslel

Vetsina lidi si to tu predelava, navod tu nekde najdes. Kazdemu se libi neco jineho, takze kazdy dle sveho gusta, ja mam taky nahore vlnu a spodek facelit -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...