Přejít na obsah

Prerabka kluca na vystrelovak OC1 , F,W,


Doporučené příspěvky

Davam sem navod na prerebku kluca za vystrelovak. zozenieme si vystrelovaci kluc. Kto ma origo D.O. tak aj podla frekvencie 433Mhz,434Mhz. V klucovej sluzbe si dame vyfrezovat planzetu . Povodny kluc rozoberieme . Vyberieme tycku immobilizeru je tam prilepeny. Ja som pouzil odstranovac lepidla abi som sa vyhol poskodeniu tycky IMMO. Na vystrelovaku odstranime znak pod nim je srobik.Cele to rozoberieme prehodime IMMO . Poskladame. prilepime znak a sparujeme D.O. Pripadne Otazky a odpovede sem alebo SZ. :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Musím jemně nesouhlasit s autorem článku , že majitelé predface se musí spokojit s vystřelovákem bez dálky. Koupil jsem neorigo dalku s vystřelovákem od rakso . Ty klíče od nich sou vážně na pytel ale jelikož mají podobný tvar dá se plošnák z jejich klíče po mírné upravě (musís se zbrousit to skosení) použít v origo. Takže mám octávku bez jakékoli komfortky s dálkou a origo vystřelovákem. Ještě řešim jak přemístit diodu ale to už je prkotina. Toť můj postřeh ;)

post-7158-1208248655_thumb.jpgpost-7158-1208248676_thumb.jpgpost-7158-1208248704_thumb.jpgpost-7158-1208248727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 5 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zdravim chcem si dorobit vystrelovak ale chcem tam mat aj central na dialku. uz mam prerobeny vystrelovak uz aj komfortku som nasiel. Len teraz neviem, ak vymenim komfortku bude vsetko fungovat tak ako ma? Snad nebude treba menit este aj "budiky" alebo jednotku airbagu. nechcem mat dodatocne montaze centralov,nijake privesky na klucoch. chcem to mat original v kluci

mechcem menit nic ine v aute len tu komfotku aby som mal central na dialku.

P.S. Auto je Skoda Octavia 1.6 LXI 55kW rok 1998 a ma pravostranne riadenie (nakolko som teraz v anglicku), nemam ziadnu elektriku ani klimu iba central na kluc.

tu je odkaz na komfortku ktoru tam chcem dat, na inom fore mi bolo povedane ze je to ta co potrebujem.

http://cgi.ebay.co.uk/VW-GOLF-MK4-COMFORT-CONTROL-MODULE-UNIT-1J0-959-799-AH-/270595041159?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f00b8a787#ht_1579wt_754

Editováno: , autor: Marselus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...