Přejít na obsah

centrální zamykání


S.o.n.n.y

Doporučené příspěvky

Me to take prestalo fungovat a mel jsem preklesane draty, ktere vedou z dveri, zkrz pruchodku do karoserie.

Musel jsem sundat tapecirung, odpojit kabelovy svazek, spajet preklesane draty a zase to vratit na misto. Je to prace na nekolik hodin.

Ale muze to mit i jiny duvod - odesel ti moturek, spatne zastrceny kabelovy svazek, atd.

V kazdem pripade sundej tapecirung a at ti nekdo klickem (nebo jestli mas DO, tak dalkovym) zamyka a odemyka. Pak to zkus rucne tim, ze zamacknes cudlik na dverich a otevres klickou. Uvidis jak se to cele chova, jestli moturek beha, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem úplně stejnou závadu, i když se maličko jinak a pro mě i zvláštně projevovala. Při zamykání auta dálkovým ovládáním se všechny dveře zamkly v pořádku, při tomtéž zamykání, ale zevnitř od řidiče se mi levý zadní zámek zamknul a ihned odemknul. V servisu mi odborníci pověděli, že je to vadný zámek levých zadních dveří. Ale má povaha mi nedala a dal jsem se do zkoumání. Po rozebrání onoho již zmiňovaného svorkového místa pr konektory na B sloupku, jsem našel nějakým způsobem "uhnilý" jeden z konektorů. Po překonektorování a opravě tohoto místa mi začalo vše fungovat tak, jak má. A navíc se zamknutí auta dálkovým ovladačem potvrdí bliknutím směrových světel a to opakovaně. Což bylo před tím pouze sporadicky, nicméně v servisu mi pověděli, že toto je bežbá věc u Fabii, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hudecl Podáno 5.6.2006, 19:14 

  Měl jsem úplně stejnou závadu, i když se maličko jinak a pro mě i zvláštně projevovala. Při zamykání auta dálkovým ovládáním se všechny dveře zamkly v pořádku, při tomtéž zamykání, ale zevnitř od řidiče se mi levý zadní zámek zamknul a ihned odemknul. V servisu mi odborníci pověděli, že je to vadný zámek levých zadních dveří. Ale má povaha mi nedala a dal jsem se do zkoumání. Po rozebrání onoho již zmiňovaného svorkového místa pr konektory na B sloupku, jsem našel nějakým způsobem "uhnilý" jeden z konektorů. Po překonektorování a opravě tohoto místa mi začalo vše fungovat tak, jak má. A navíc se zamknutí auta dálkovým ovladačem potvrdí bliknutím směrových světel a to opakovaně. Což bylo před tím pouze sporadicky, nicméně v servisu mi pověděli, že toto je bežbá věc u Fabii, tak nevím

Tak ted si mi doufám pomohl, mám uplně stejnou závadu, taky na zadních levých, už jsem s chystal že se do toho pustím a vidím že tu někdo řešil stejnej problém, já mám vubec celou levou stranu slabší - ted mi odešel pro změnu mikrospínač u řidičových dveří, no prostě nevím co dřív:-) :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem problém vyřešil :D rozebral jsem motůrek do šroubku, trvalo sice celý den než jsem ho dal zase do hromady, ale začal fungovat.Ale pořád nefungoval v těch ZL dveří, tak jsem hledal chybičku dál. Odpojil jsem kabel který vedl do auta a vyndal a zjistil jsem že tam jsou asi tři utržený kabely, tak jsem je spájel dohromady a závada byla opravena(konečně) :D:D-_-:w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, mám problém s centrálem konkrétně pravé zadní dveře. pokud zamknu dálkou všechny dveře se zamknou a začne blikat led u řidiče pokud zmáčknu znovu tlačítko na zamknutí zhasne led a pravé zadní dveře se odemknou. Když zamknu zevnitř od řidiče tak se u těchto dveří zámek zamkne ale zase se odemkne. Pokud otevřu kufr prostředním tlačítkem tak se také tyto dveře odemknou. Nedávno jsem měl problém s tímto zámkem že nefungoval mikrospínač tak jsem v B. sloupku odpojil ten dvoupinovej konektor. Nevíte čím by to mohlo být způsobeno ? Jakákoliv rada dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky to je dobrá rada o víkendu se do toho pustím. Pokud vím dobře ve sloupku jsou tři konektory 1. výškový repro 2.servo zamykání a 3. dle servisu pouze na mikrospínač. Ten 3. mám rozpojený zkusím tedy zapojit pomohla by mi ještě rada který vodič je na indikaci SAFE a který je na mikrospínač. prohledal jsem všechnu literaturu co jsem našel k elektrickému zapojení těch zadních dveří a mám v tom ještě větší zmatek než předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...