Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hospůdka u Scaly

0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.

• Aktuální příspěvky

• cena je znama a za me prijatelna, na to ze to je cena za AMBITION a je ve vvybave plno vybavy a predni LED potkavaci, tak si myslim, ze toho bude jezdit plno silnicich, ale to asi i tak   Zitra se to vsichni dozvite, kazdopadne kdo umi pocitat, tak si to spocita a vyjde mu vysledna cena SCALA bude drazsi o 62 000,- nez dosavadni Rapid lift, ktery jde jeste objednat
      • Zdravím, chtěl bych se zeptat na pár věcí je mi jasné, že se tyto věci řešily, ale chtěl bych to mít pohromadě v jednom vlákně a aktuální k roku 2019, předem děkuji za pochopení.    Specifikace mojí fabie: 1.2 Tsi 63 kw rok výroby 2014, najeto: 107000 km.   1) Zajímalo by mě jaký používáte motorový olej(přesný typ)  chtěl bych nějaký kvalitnější, zaujmuly mě značky Motul, Shell, Castrol, co jsem koukal na netu mají vetšinou normu 501, nebo 502 zajímaji mě vaše zkušenosti, případně jestli  by jste zvolili jinou značku a vůbec nevím jestli vzít např: 10w40, nebo 5w30 ...?   2) Mám pocit, že auto je při startování poslední dobou hlučnější, nebo jak kdyby cvakalo, ale ne vždy je to pravidlem, ale při jízdě to nemá žádný vliv, kontrolky neblikaj, kapaliny mám doplněný. Tankuju natural 95 od 20000km co auto mám a dříve to nedělalo.    3) jestli má někdo zkušenosti s chiptuningem, nejvíc mě zaujmul quantumchiptuning. Četl jsem nějaké články, někde se píše, že to má vliv na spojku, převodovku, motor, jinde se zase píše, že to vliv nemá pokud to dělá ověřená firma u quantumu dělají diagnostiku, mají válcovou zkušebnu, zálohu dat na cd...   Jinde zase píšou, že je to v pohodě pokud se zvýší výkon o 30-35%   Jenže Powertec, xtuning, quantum ... nabízí navýšení na 93kw cca, tak jestli má někdo osobní zkušenosti a budu rád za vaše poznatky.    Já osobně si  myslím, že by to vliv mít nemělo pokud to bude udělané dobře, přeci jen je to 1.2, tak se to tak ve 150-200 tisici km může vysrat, tak či tak, ale dejte mi vědět.   ohledně některých chytráků ať si koupim nový auto to si prosím odpusťte.    4) na zimu jsou vždycky hrozně slyšet tlumiče, jak kdyby celý auto vrzalo a je to nepříjemný, ale vždy jen na zimu máte to taky, případně co s tím ? 😂 Přijdu si pak jak v 20 let starým autě   5) autoservis by měl vědět podle nájezdů kilometrů co mě v roční prohlídce čeká ne? Jinak olej měnim jednou ročně najedu tak 15000 -25000 km, brzdová kapalina stačí jednou za dva roky ne bez ohledu na kilemtry? Svíčky se mění po jaké době 60000 km? A brzdové destičky také po 2 letech? Je dobrý si ještě něco hlídat?    Ještě jednou předem děkuji za názory a rady. 
      • Pro IOS naprosto v pohodě,nic se mi neodhlašuje. OFYF2507.MP4 OFYF2507.MP4
      • Na "-" pólu akumulátoru viz obrázek

• Koukám, že někdo sleduje mé fandovské FCB stránky :). To byla pak náhoda, že zpomalil. Jezdili Zdiby až Petrovice a stále dokola.