Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Podvozek

Nápravy,převodovém ústrojí, tlumiče, pružiny, kola...

12 témat v tomto fóru

1. Letní pneumatiky

• 15 odpovědí
      • 1 811 zobrazení
    2. Zimní pneumatiky

• 73 odpovědí
      • 5 301 zobrazení
    3. Jaké disky

• 15 odpovědí
      • 909 zobrazení
    4. Paket pre zlé cesty

• 9 odpovědí
      • 3 032 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 299 zobrazení
    5. Ručná brzda

• 5 odpovědí
      • 499 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 679 zobrazení
      • 8 odpovědí
      • 865 zobrazení
    6. Piskanie brzd

• 0 odpovědí
      • 643 zobrazení
      • 10 odpovědí
      • 1 352 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 2 009 zobrazení
    7. Adaptivní podvozek DCC

• 3 odpovědi
      • 2 520 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Ahoj ďakujem za info. Akurát som chcel písať, že ako sa oteplilo, tak reproduktory začali hrať. Tak teraz to nejdem riešiť a uvidím ako sa to bude správať.
      • Njn, ten postup byl fakt zvláštní. Nakonec mi poslali fakturu na 16,5 tis za EGR + práci, takže ve finále celkem rozumný. Na svolávačku to nešlo, protože měli uložené výsledky z diagnostiky se špatnými hodnotami už před flashem jednotky. Když sem si byl auto převzít, tak mi technik tvrdil, že ten setrvačník není v nejlepším stavu, ale že není na vině toho problému "asi". Mno nevim.... Jak můžu neúmyslně špatnym užíváním auta snížit životnost setrvačníku ? Začínám mít koncernu fakt plný zuby, pač 160tis mi nepřijde tak moc, abych musel povyměňovat půl auta :-( Na chodu nepozoruju nějaké zhoršení (cukání při dojezdu do křižovatka atd.) technik teda říkal, že se jim na tom setrvačníku nezdá jen nějaké čidlo otáček...
      • Takze cidla vymenit a pokud teplotni udaje ok tak pohoda jinak resit aby klima fungovala spravne. Jinak jak pises HI to me napise taky ale kdyz dam teplotu na max. Asi myslime to samy. A nej teda bude nechat zaply auto a klimu nevypinat

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

• Nevím jak na dieselu ale na benzínu to jistil režim HI tedy režim bez použití čidel. Klima spojka mechanicky zatíží řemen tudíž by bylo optimální nevypínat za jízdy kompresor tlačítkem ECON. Vypínat klimu taky nemá moc smysl.
      • Jsou tři možnosti : 1.) Koupit nějakej lacinej držák z Číny a někam ho přilepit , 2.) Do předfaceliftového Citiga pořídit origo navigaci (stojí už jen 3000kč)) a spárovat s telefonem v kapse, 3.) nebo koupit originální nový držák telefonu a ve starém Citigu vyměnit patici i s kabelem - eventuálně novém Citigu vyříznout otvor a vsadit patici s kabelem. Každopádně je tam vzájemná nekompatibilita - takže origo navigace nefunguje korektně s novým rádiem a obráceně - telefon v novém držáku nelze spárovat se starým rádiem. Snad jsem to popsal správně, kdyžtak mě kluci opravěj. Návod jak vyříznout otvor v novém Citigu tu už někde je, i seznam dílů co je k tomu potřeba dokoupit.