Jump to content

AdoksS

Uživatel
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

25 Excellent

About AdoksS

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Strikenn1: v tomto vlákně je dost psané o výměně i nějký postup, jak otevřít třmeny bez diagnostiky. Nechci podceňovat Tvoje schopnosti, ale aby ta oprava ve finále nebyla moc drahá. Poškození toho zadního třmenu se může pořádně prodražit. A nebo na youtube najdeš taky postupy, jak to udělat. Není tam přímo škoda, ale koncernový auta.
 2. titanius: signalizace opotřebení je pouze na přední nápravě. Textary jsou výborný. Přední desky: https://pegasdily.cz/autodily/skoda/superb-iii-kombi/2.0-tdi-140kw/brzdovy-system/kotoucova-brzda/brzdova-desticka?productId=9511&bn[0]=39
 3. Já jsem myslel, žes bral tady tyhle brembo MAX.
 4. Nemfis: a nevadí Ti, jak ty brzdy hučí při brždění? Čím víc přibrzdíš, tím víc hučí. Jednou jsem to zkusil a víc krát bych do toho nešel.
 5. Myslím si, že by výměna bez vytlumení dveří moc nepomohla. A pokud vyměnit, tak všechny repráky v autě. Jak píše Patrik1971, začni vytlumením a pak se pohni dál. Jinak já brávám repro tady https://www.ahifi.cz/reproduktory-do-skoda-superb-iii/
 6. bojler: jak to tak čtu, tak na první dobrou spokojenost. A co výška v pohodě? Přece bys z toho nechtěl motokáru 🙂.
 7. H1982: A počítáš s tím, že ti ty kotouče budou při brzdění hučet?
 8. To se mi nelíbí, je to už moc nízko.
 9. V podběhu ani na tom plastu nic není. Leda by tam někdo sám dodělávál.
 10. Ano geo se udělat musí, ale jek je to nízko tak ty zadky mají už velký odklon. Ale uvidí vono to nějak dopadne. 🙂
 11. Na předek jsem dal co bylo součástí balení a zadek jsem dal ty co tam byly. Akorát jak to bude dost snížený tak nebude úplně v pořádku zadní geometrie. Budou asi v červeném odklony. Uvidíš
 12. bojler: už se ti to nezdá moc nízký 🙂. Jsem zvědavý, jak budeš spokojený.
 13. Ten problém kvality s brzdama se tu propírá celým fórem. Od octavie přes superb až po citigo. Já měl spíš na mysli to kroucení kotoučů. Po dešti oreznou i mě na superbovi, ale zatím se mi na žádném autě kotouče nezkroutily. Výsledek je bohužel špatná kvalita.
 14. Zeptám se trochu asi hloupě, ale na CITIGO takové brzdy?? Jsou potřeba? Běžně je dobrá zkušenost od ATE nebo TEXTAR. Nepamatuju, že by se někdy kotouče těchto značek zvlnily. Spíš bych hledal příčinu ve správné montáži a zajíždění. A za zbytek peněz můžeš najezdit hafo km 🙂.
 15. Tak to já mám přesně opačnou zkušenost, verze 110 Kw má daleko menší spotřebu než 140 Kw verze. Mám to mockrát otestované. Brácha má právě 110 Kw.
×
×
 • Create New...