Jump to content

miruna1075

Uživatel
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About miruna1075

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. motorpower to je tvůj názor, demontáž a montáž filtru na dvojkové Octavii stojí u firem které čistí filtry 1500 Kč a nezabere to víc jak dvě hodinky.
 2. Čištění včetně práce stojí 7000 Kč včetně DPH když nebudeš chtít doklad tak 6000 Kč žádných 8000 Kč bez DPH a práce. Jak to funguje u škodovky netuším ale když jsem tam byl z Peugeotem tak jich tam na čištění čekalo 5 a další tři se objednali na čištění. Myslím že když by to bylo k ničemu to čištění tak se to mezi lidma rozkřikne a lidi by tam nejezdily. Ten filtr od Škodovky z economy dílů bude podle mě taky jen vyčištěný a k těm 13 tisícům si připočti ještě práci a jsi tak na 15-16 tisících.
 3. Zadej si do vyhledávače čištění filtrů DPF a najdeš firmy které ty filtry čistí. Nechal jsem si vyčistit filtr v Praze na Peugeotu 5008 1.6 HDI a naprostá spokojenost. Cena byla včetně demontáže a montáže + diagnostika a čištění celkem 7000 Kč. Za dvě hodiny jsem odjížděl. Záruka 100 000 km nebo 2 roky. Na vyčištěném filtru najeto cca 20 000 km a zatím ok. Regenerace probíhá cca po 850 km to se s Octavii nedá srovnat.
 4. Tak už jsem taky aktualizoval mapy ve své navigaci, děkuji za pomoc členu clouseau 
 5. Poradí mi někdo zda se dá nějak restartovat navigace Amundsen+, kterou mám v Octavii II r.v.2011 viz foto. Na YouTube jsem našel nějaké video kde se zmáčknou určitá tři tlačítka a přístroj se restartuje, bohužel to byl jiný model navigace u té mé to nefungovalo. Děkuji za rady
 6. Tak se zas tak moc nestalo ne
 7. Nikdo mi neporadí jak tu navigaci opět zprovoznit?
 8. Ahojte, najde se tu někdo kdo mi poradí jak zprovoznit navigací Amundsen+ Mám problém že navigace po odpojení baterie neukazuje aktuální polohu a ukazuje místo o 50 km jinde, dále to nenačte ani jeden satelit. Před odpojením baterie navigace fungovala. Děkuji za rady. Jinak auto mám Octavii II r.v.2011 a navigace je originál z výroby.
 9. Díky chlapi za radu, byl zlomený hnědý drát v průchodce dveří a sloupku. Opraveno. Chci se zeptat dá se koupit ten svazek dvou drátu žlutý a hnědý co vedou od toho otresoveho čidla do toho sloupku ve dveřím, chtěl bych to vyměnit protože ten žlutý už je na dvou místech taky načnutý tak ať to tam nemám všechno pájený. Díky za info
 10. A kde je ta průchodka někde pod sedačkou?
 11. Potřeboval bych poradit. Dnes jsem zapojil vozík za auto a na displeji se mi rozsvítila kontrolka prasklé žárovky a hlášení nefungující pravý blinkr, pravé obrysové světlo, zpětný světlomet a mlhové světlo. Mám Octavii II r.v.2011 Před týdnem to fungovalo normálně. Ještě je divné, že obrysové světlo svítí i když to píše že ne, blinkr nejde a mlhovkami taky ne. Diagnostika vypsala závadu 00532 - napájecí napětí B+ co to může být? Tažný zařízení je originál Škoda. Práva strana funguje bez závad. Děkuji za rady.
 12. Dnes se mi rozsvítila kontrolka airbagu. Mám Octavii II r.v.2011 motor 2.0 TDI. Diagnostika mi vypsala tuto závadu 01221 airbag s nárazovým senzorem strana řidiče. Závadu jsem vymazal,ale za chvilku se kontrolka rozsvítila znovu. Můžete mi poradit co s tím. Díky za rady.
 13. Ondys děkuji za typ a mohl bys mi ještě poradit kde by se dala objednat ta dioda
 14. Tak to zas tak jednoduché není a hlavně sehnat jiné budíky kvůli diodě to už je lepší ty budíky přehodit nebo?
 15. Není to tedy nic složitého? A jaká led tam patří nevíš? Ostrava je pro mě trochu z ruky cca 550😀 ale dík za nabidku
×
×
 • Create New...