Jump to content

miruna1075

Uživatel
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About miruna1075

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak nevím jestli ti to v servisu dobře nastavili já mám třeba najeto 207 000 km a u ikonky zaplnění filtru (půl asch residue g) mám hodnotu 0,11 a ty máš 0,12 dále po regeneraci máš zaplnění filtru 21% já mám 22% a u ikonky soot Mass calc (g) máš hodnotu 5g já mám 4,97g tak si myslím že to není v pořádku.
 2. Cena tedy v přepočtu necelých 7000 Kč jak jsem psal pár příspěvků před tvými cenu za čištění já. Dej pak vědět jak jsi spokojený, po kolika km probíhá regenerace a zda je vše OK. Tak ať najdeš hodně km bez potíží.
 3. A čistila ti to firma nebo sám? Pokud firma na kolik to vyšlo a zda to bylo včetně demontáže a montáže filtru.
 4. Pojistkou to nebude, jak jsem psal obrysové světlo funguje i když to píše že je praskla žárovka a myslím že i funguje brzdové světlo na vozíku když jsem parkoval u zdi tak vypadalo že svítí. Co nejde je pravý blinkr a mlhovky.
 5. Nikdo mi tady neporadí co by to mohlo být?
 6. motorpower to je tvůj názor, demontáž a montáž filtru na dvojkové Octavii stojí u firem které čistí filtry 1500 Kč a nezabere to víc jak dvě hodinky.
 7. Čištění včetně práce stojí 7000 Kč včetně DPH když nebudeš chtít doklad tak 6000 Kč žádných 8000 Kč bez DPH a práce. Jak to funguje u škodovky netuším ale když jsem tam byl z Peugeotem tak jich tam na čištění čekalo 5 a další tři se objednali na čištění. Myslím že když by to bylo k ničemu to čištění tak se to mezi lidma rozkřikne a lidi by tam nejezdily. Ten filtr od Škodovky z economy dílů bude podle mě taky jen vyčištěný a k těm 13 tisícům si připočti ještě práci a jsi tak na 15-16 tisících.
 8. Zadej si do vyhledávače čištění filtrů DPF a najdeš firmy které ty filtry čistí. Nechal jsem si vyčistit filtr v Praze na Peugeotu 5008 1.6 HDI a naprostá spokojenost. Cena byla včetně demontáže a montáže + diagnostika a čištění celkem 7000 Kč. Za dvě hodiny jsem odjížděl. Záruka 100 000 km nebo 2 roky. Na vyčištěném filtru najeto cca 20 000 km a zatím ok. Regenerace probíhá cca po 850 km to se s Octavii nedá srovnat.
 9. Tak už jsem taky aktualizoval mapy ve své navigaci, děkuji za pomoc členu clouseau 
 10. Poradí mi někdo zda se dá nějak restartovat navigace Amundsen+, kterou mám v Octavii II r.v.2011 viz foto. Na YouTube jsem našel nějaké video kde se zmáčknou určitá tři tlačítka a přístroj se restartuje, bohužel to byl jiný model navigace u té mé to nefungovalo. Děkuji za rady
 11. Tak se zas tak moc nestalo ne
 12. Nikdo mi neporadí jak tu navigaci opět zprovoznit?
 13. Ahojte, najde se tu někdo kdo mi poradí jak zprovoznit navigací Amundsen+ Mám problém že navigace po odpojení baterie neukazuje aktuální polohu a ukazuje místo o 50 km jinde, dále to nenačte ani jeden satelit. Před odpojením baterie navigace fungovala. Děkuji za rady. Jinak auto mám Octavii II r.v.2011 a navigace je originál z výroby.
 14. Díky chlapi za radu, byl zlomený hnědý drát v průchodce dveří a sloupku. Opraveno. Chci se zeptat dá se koupit ten svazek dvou drátu žlutý a hnědý co vedou od toho otresoveho čidla do toho sloupku ve dveřím, chtěl bych to vyměnit protože ten žlutý už je na dvou místech taky načnutý tak ať to tam nemám všechno pájený. Díky za info
 15. A kde je ta průchodka někde pod sedačkou?
×
×
 • Create New...