Jump to content

Anaf

Uživatel
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Anaf

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ahoj, tak u mě to nyní je pravidelně. Odjeli jsme na dovolenou a hodnoty spotřeby nevydržely ani těch 170 km cesty s několika zastávkami. Začínám si myslet, že to není softwarová záležitost, ale hardwarová, tzn. že je vadná paměť, odpovědná za uložení dat. Proč zrovna spotřeba a ne něco jiného je mi teda záhadou. Mohla to být vadná série pamětí. Seriózní firma by svolala auta na opravu - výměnu. Ovšem každá firma před tím dělá "mrtvého brouka" a zatlouká a zatlouká. Nicméně jedná se zde o vadný díl, který se nedaří opravit. Ze zákona máme nárok v záruční době na výměnu takového vadného dílu. Po návratu z dovolené to začnu se servisem řešit.
 2. Ahoj, HoldHill mi nejde aktivovat, Corner ano, funguje Coming-leaving jsem nezkoušel, nepotřebuji Octavia 3 , FL, 9/2018 P,S, Poradí někdo: Xiaomi Redmi Note 3 PRO, kterou verzi Caristy - Arm64 v7 nebo Arm64 v8a Jsem lehce zmaten, dříve byla jen jedna verze Asi Arm64 v7 je sázka na jistotu a V8a je až pro novéjší jádra s rozšířenou instrukční sadou?? Nebo jak to je? Díky :-)
 3. Ahoj, tak po delší době dávám na toto téma další zkušenost. Octavia 3, facelift, 9/2018, přehrán FW z důvodu nulování hodnot spotřeby. Přehrání pomohlo. Jen jednou se hodnoty zresetovaly. Až do tohoto úterý. To se mi to zresetovalo během dne alespoň 3x. A další dny je zase klid. No, alespoň jsem si vyzkoušel, že k resetování dochází po zapnutí klíčku a ne až po nastartování. Takže moje teorie o slabé baterii je, a to musím sebekriticky přiznat, špatná. A to jsem si zrovna pomocí Caristy zcejchoval průměrnou spotřebu, aby odpovídala realitě. Palubní pocítač ubírá 0,4l na 100 km. Takže jsem přidal 8 procent a nabral plnou a nic, Začalo nulování spotřeby. Tak nevím, co dál.
 4. Dobrý den, ano, v menu rádia (Infotainmen) mi přibyla funkce sklopení. Můj problém je, že jsem nějak nepochopil z výše popsaného návodu postup nastavení zpětného zrcátka. Díky za radu.
 5. Ahoj, mám stejný problém, pomocí Caristy jsem si nakódoval sklopení zrcátka při couvání. V menu mi přibyla funkce sklopení. Po zatržení funkce a zařazení zpátečky se mi ale zrcátko otočilo nahoru. Pochopil jsem, že to musím nastavit, ale nevěděl jsem jak. Proto jsem tuto funkci dočasně vypnul. Po pročtení Tvého příspěvku jsem to zkusil nastavit, ale "nedal" jsem to. :-( Teď už se zrcátko nehýbe vůbec. Nemohl bys, prosím, popsat toto nastavení víc pro "blbý"? Díky.
 6. Ahoj, ohledně ukazatele množství paliva na dotankování. Vysledoval jsem, že se hodnota na displeji mění po 5-ti litrech. Čili: 5, 10, 15 atd. Octavia III, facelift, 2018 Takže přesnost nic moc.
 7. Ahoj, konečně jsem přešel z verze 4.1b17 na 5.1b3 dle výše popsaného postupu (Carista postup.pdf). Díky Vladimíre :-) Jenže jaksi není co platit :-) pomocí LP. Carista má v této beta verzi 3 všechny funkce odemčené. Takže jsem ten poslední krok s LP ani nemohl udělat. A Carista funguje, lze modifikovat funkce. A nebo jsem udělal něco špatně? A opravdu zmizela z menu Caristy nastavení surround zvuku, která jde udělat verzí 4.1b17
 8. Ahoj, mám takový návrh. Co kdybychom využili Tvé současné situace, kdy se toto resetování projevuje několikrát denně, k malému testu. Můžeš dnes nabít akumulátor a zítra vyzkoušet, zda-li se toto resetování opět projeví? Mám totiž svoji teorii, že se toto resetování děje jen při slabém akumulátoru (resp. akumulátoru, který má to nejlepší již za sebou a má vyšší vnitřní odpor, který způsobí krátkodobý pokles napětí v řídící jednotce a reset pamětí). A právě kombinace horšího aku s jeho částečným vybitím může způsobovat tyto problémy. Mám software již opravený, problémy ustaly, ale nicméně se mi to ještě jednou stalo, když akumulátor byl trochu vybitý (hrál jsem si s Caristou).
 9. Pokud mě paměť neklame, tak ověření přes ELM327 Identifier vypadá jinak. Projdi si vlákno, (1. strana) - těch obrázků, jak má vypadat ověření je tu mnoho, 1.4b má být červeně (unsupported 7)
 10. ne, u i u beta 17 je aktivace HHC, ale moje auto reaguje výše popsaným způsobem a nevím si s tím rady :-( Díky za rady.
 11. Ahoj, mám dotaz na Vás zkušenější: Octavia 3, 2018, facelift, Ambition plus, Swing nejde mi dokódovat asistent rozjezdu do kopce (HHC) přes Caristu (4.1 beta 17 píše mi: "The vehicle is rejeting the new setting value. It's possible that this setting is not supported by your vehicle or that it must first be enabled via a different setting." Čili, odmítá nastavení, není podporováno, musí být nejprve povoleno jinak, ale jak? Máte to někdo přes Caristu dokódováno? Díky za radu :-) Nebo musí být brzdná soustava na HHC nějak předpřipravena? Já myslel, že se jen využije ABS funkce.
 12. při spouštění Caristy si vypínej data a wifi, pak tě to nebude otravovat :-)
 13. beta verzi a Lucky Patcher najdeš tady v tomto vláknu :-)
 14. Ahoj, možná záleží na verzi Caristy; já mám, tuším, beta 15 a jede mi to - byť jsem s tím trochu "bojoval". mám: Left cornering light (using fog light) ... ON Left cornering light (using fog light) (experimental) ... ON Right cornering light (using fog light) ... ON Right cornering light (using fog light) (experimental) ... ON Cornering light activation .... Steering wheel is turned/blinker on (method B) Cornering light activation (step1 of 3) ... Enabled Cornering light activation (step2 of 3) ... Enabled Cornering light activation (step3 of 3) ... Enabled
 15. Dobrý večer, pánové, hluboká poklona, vše OK, bylo to opravdu starou verzí LP. Ještě jednou díky za rychlou radu :-)
×
×
 • Create New...