Jump to content

Kandys

Uživatel
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

-1 Poor

1 Follower

About Kandys

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 11/19/1988

Contact Methods

 • ICQ
  586-159-485
 1. On-Line navždy

  1. Kandys

   AUTOLAKY

   Ahoj lidi. Nemáte někdo zkušenost s barvama? Je lepší nitrokombinační barva nebo syntetická? Díky za radu. Škoda zdar.
  2. Kandys

   Jak na lakování vozidla.

   Nemáte někdo zkušenost s barvama? Je lepší nitrokombinační barva nebo syntetická? Díky za radu.
  3. Kandys

   Výměna chladící kapaliny

   G12 - barva: červená má výměnnej interval 5 let. G11 - barva: modrá má výměnnej interval 2 roky. U všech motorizací fábie doporučuju použít G12.
  4. Kandys

   Seřízení ventilů Fabia 1,4 MPI

   Ahoj lidi. U Fábie 1.4 MPi doporučuju ventili neseřizovat, mam s tim už dost zkušeností. Sice je to i v Škodovácký dílenský příručce, ale nikdo z mechaniků to nedělal a nedělá. Ty ventili se rozhoděj a hydroštely už si s tim neporaděj. Doporučuju hlavu namontovat, zezhora zalejt olejem hydroštely a normálně nastartovat motor bez seřízení ventilů. Hydroštely si je seříděj sami. Je to nejlepší postup. Sám sem je jednou seřídíl a pak sem mněl hoňku to vrátit zpět aby motor šel tak jak má. neni to dlouho sem jedno MPíčko dělal, postup sem úspěšně zopakoval. Je to akorát zdržení a práce se tim zkomplikuje. Škodě zdar. Kandys.
  5. Kandys

   SLABE PROUDENI VZDUCHU Z VENTILATORU

   Správně, nic se nešroubuje. Jen se vytáhne a vyndá se listí + se vyčistí pozdrou ve kterym je ten filtr. A když nepomůže ani tohle tak by to chtělo podívat se na ventilátor.
  6. zdravim všechny škodováky. Našel by se v Mostě a jeho okolí,nějakej šikovnej lakýra kterej zastává rčení, kvalitní práce za dobrou (rozumnou) cenu?
  7. Kandys

   Výměna motorového oleje 1.4 MPI

   Ve fabrice 1.4MPi plnili olejem Castrol TXT 5W-40, ale alternativně se tam může nalejt 10W-40. 15W-40 bych tam v žádnym případě z toho důvodu že 1.4MPi ma hydraulický stavění ventilů.
  8. Kandys

   KDO CO DĚLÁ

   AUTOMECHANIK. Dva roky sem dělal v servise Škoda tady v Mostě. Teď dělam u jednoho soukromníka taky tady v Mostě. Nezaměřuju se na nic konkrétního, dělam všechno. Podvozky, motory, převodovky, brzdy, atd. Prostě co kdo potřebuje to udělam. Mam i svojí DIAGNOSTIKU. VAG-Com. Když někdo něco bude potřebovat tak se nebojte ozvat se. Klidně můžete i na ICQ 586-159-485 .
  9. Kandys

   Olej v nádobce na vodu

   Doporučuju nádobru vyměnit. Je v ní zalisovaný čidlo a ten olej mu moc nepropíspívá. A na kompletní vyčištění chladící soustavy se dneska prodával přípravky, ty se daj sehnat kdekoliv v autodílech (Auto Kelly, APM, Elit, atd). Já osobně na čištění chladící soustavy používam přípravek od Würta. Ten se dá objednat přes internet, v servise Škoda nebo přímo v prodejně u Würta.
  10. Kandys

   Jak na lakování vozidla.

   No právě to kdo umí a kdo neumí se právě většinou zjistí až po dokenčení práce.
  11. Kandys

   Jak na lakování vozidla.

   Mno tak to ste asi ještě nebyly tady v Mostě. Když sem objížděl lakovny a viděl sem v čem se v dnešní době stříkaj auta tak sem se zhrozil div mi nevypadli oči. V dnešní době stříká asi každej kdo může. neřikam že to sou všichni nějaký packalové ale už podle toho v čem ten dotyčnej stříká si člověk udělaá nějakou představu o jeho práci. Neni problém narazit na lakáru kterej stříká v obyčejný dvojgaráži a má tam nejmíň 5 cm stojatý vody. A takovej člověk si za celolak řekne klidně i 35 000,-.
  12. Kandys

   Jak na lakování vozidla.

   Každej lakýra od toho dává ruce pryč protože se jim nelíbí že to nemá podvozek.
  13. Kandys

   Jak na lakování vozidla.

   Zdravim všechny škodováky. Potřeboval bych poradit s jednou věcí. Venku začíná bejt pěkný počasí a já bych se chtěl pustit do stříkání karosérie. Chtěl bych prspektivě si musim mojí R-136ku nastříkat sám. Všude kam přídu tak chtěj buďto hříšný peníze nebo se jim nelíbí že je kastle bez podvozku. Mohli by jste mi prosím poradit jak na to? Co mam požít jako kontrolní nástřik aby mi vylezli všechny nerovnosti na kastli. Mam použít plnič nebo stačí základní barva? Všem děkuji za odpověď. Kdyžtak pište i na ICQ 586-159-485
  ×