Jump to content

japopp

Uživatel
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About japopp

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomalu si konfiguruji Karoqa na příští rok, a již nejde dát samostatné čtení značek - aby později šlo dokódovat např. lane asistent ... a další věci, pro které je třeba velká kamera. Přemýšlím, jestli není ještě nějaký levnější prvek výbavy, který by šlo zvolit, aby byla za sklem velká kamera a možnost dokódování ?
 2. japopp

  Slevy, bonusy

  Díky za všechny informace. Asi nechám Felicii která je KO tedy normálně sešrotovat a pokud bych potřeboval, tak další moje auto, které ještě mám a chci si ho nechat fiktivně prodám někomu v rodině ... třeba otcovi a bude to.
 3. japopp

  Slevy, bonusy

  Nevíte náhodou jaké bývají podmínky u "trade in bonusu" ? Jestli jsem dobře pochopil, jedná se o vozidlo protiúčtem. ... Jsou nějaké podmínky na to vozidlo ? Musím být vlastníkem já, nebo je např. možnost dát protiúčtem vozidlo hlášené na bratra, které dlouhodobě užívám. popř. jak dlouho bych musel být vlastníkem ? U některých automobilek stačilo i auto k sešrotování .. Jde o to, že na dotyčném autě končí technická za 3 měsíce a já nákup plánuji někdy na jaře ... Stačilo by auto s RZ v depozitu ? Pokud někdo ví, díky za info.
×
×
 • Create New...