Jump to content

Ostatní

co se jinam nehodí

32 topics in this forum

1. Škoda KAROQ 1 2 3 4 26

• 643 replies
    • 128.5k views
    • 23 replies
    • 10.2k views
  2. Karoq SCOUT

• 5 replies
    • 5k views
  3. Karoq dodací lhůta 1 2 3 4 41

• 1k replies
    • 167.6k views
    • 15 replies
    • 5.1k views
  4. Karoq FL

• 10 replies
    • 2.1k views
    • 81 replies
    • 20k views
  5. Karoq a konkurence 1 2 3 4 9

• 217 replies
    • 30.1k views
    • 75 replies
    • 22.5k views
  6. Tuning

• 4 replies
    • 772 views
    • 6 replies
    • 879 views
  7. Karoq MR 2021 1 2 3 4 5

• 124 replies
    • 16.9k views
  8. Nehoda.... 1 2

• 25 replies
    • 4.3k views
  9. Sleva Karoq

• 6 replies
    • 2.1k views
  10. Vady a stále v servisu 1 2

• 32 replies
    • 10.9k views
  11. VIN - výbava vozu

• 2 replies
    • 1.2k views
    • 0 replies
    • 1.5k views
  12. vlečne/ťažné oko

• 1 reply
    • 1.6k views
    • 18 replies
    • 9.3k views
    • 46 replies
    • 12k views
  13. Rezervné koleso

• 20 replies
    • 4k views
    • 3 replies
    • 3.4k views
  14. Karoq MR2020 1 2 3

• 57 replies
    • 17.4k views
    • 8 replies
    • 4.3k views
    • 23 replies
    • 8.5k views

• Aktuální příspěvky

• Mimochodem, to jsou nějaký regule EU nebo je to pro to jinej dobrej důvod proč se auto nezamyká a neodemyká samo? Já si pamatuju v US, že když jsem měl u sebe klíček a přišel jsem k autu tak se samo odemklo, nebylo třeba ani šahat na kliku nebo tak, prostě když jsem přišel ke dveřím zámky cvakly a lidi mohli nastoupit, to stejné když jsem odešel do obchodu tak hned zámek cvakl a samo se to zamklo. Taky byla docela užitečná funkce nastartovat auto vzdáleně na dvoje kliknutí na klíčku - např. z hotelového pokoje když jsem viděl na "svoje" auto tak jsem ho vzdáleně nastartoval a začlo chladit nebo topit, vzdálený start byl podmíněn ještě nejdřív kliknutím na zámek aby bylo auto 100% zamčeno samozřejmě. A to všechno bylo v roce 2016, i když uznávám že šlo o dražší auto, trochu mě mrzí že se to za ty roky moc neposunulo.
    • Hoši ! jedině Continental Premium Contact 6 - drží za deště, sucha, jakékoliv jízdě, nejlepší gumy co jsem kdy měl..
    • tak pak už nevím. Na Superb iV mi to chodí bezvadně a v Kamiqu ne!!!  Když jsem takto položil dotaz na infolinku Škodovky, odpověděli mi viz výše. Kdyby mi odpověděli ze Škodovky, že to má chodit, tak do tý Boleslavi klidně zajedu :-) Ale...
    • @Miroslav Bocan Tak není to úplně fér, ale nemusíš hned hlásit, že jsi se v tom vrtal. Treba špatně nasadili hadičku při montáži, že? ;-)
    • Posílám porovnání pružnosti motorizací a hodnocení motoru po 4 letech. Sice v modelu A3, ale měl by to být stejný motor. Zdrojem je Svět motorů. Porovnání hodnot nevyznívá špatně, i když rozsah dobře použitelných otáček je u litru menší.
  • Create New...