Jump to content

Datel

Uživatel
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Datel

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. Odeslání naplánované trasy je podle informace na stránkách Škoda Connect dostupné pro Octavie vyrobené od 11/2020. https://availability.skoda-auto.com/260/cs-cz#/service/5 Pokud to nebude doplněno v nějaké nové verzi SW, tak máme asi smůlu:-) Octavia IV je na tom z pohledu „novinek“ v infotainmentu asi nejhůře a stále doufám, že auta vyrobená během 2020 nezůstanou „zmrazená“ ve stavu v jakém se nacházejí právě teď. Mám verzi SW 1664 a nemám ani hodiny zobrazené ve středu digitálního kokpitu.
 2. To „sekání" se řeší i zde https://discussions.apple.com/thread/251678141?page=2 Je tam pár nápadů, jak to alespoň dočasně obejít.
 3. Mám stejný problém. U mě se to ale seká jen u písniček, které se stahují online z Apple Music. Pokud mám album stažené v telefonu, tak to hraje bez problému. Myslím, že to bude souviset s tím, že Apple CarPlay je připojené přes WiFi (s infotainmentem) a že při potřebě stažení následující skladby to telefon zkouší právě přes tu WiFi a když mu to samozřejmě nejde, protože v autě nemám dokoupený datový balíček, tak přejde na LTE. Proto se to na chvilku sekne.
 4. Pokud je motor zahřátý na provozní teplotu a přesto drží na volnoběh těch cca 1000ot/min, tak právě probíhá regenerace DPF. Mám najeto cca 18000 a pokud jezdím hodně po městě, tak se to děje zhruba po 300-500km. K tomu zacukání, motor si sám přidá jak pouštíš spojku nebo jakmile se auto uvede trochu do pohybu (pustíš brzdu z kopce), tak jestli to není tím, že po uvolnění spojky ještě nepřidáváš nohou a automatika už také ne a pak to cukne. Zkus si na místě na neutrál sešlápnout spojku a pak ji pomalu pouštěj a zjistíš, jak si motor sám přidá.
×
×
 • Create New...