Jump to content

FrolikCZ

Facebook Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About FrolikCZ

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

313 profile views
 1. Zkoušel jste někdo dostat do kufru kočárek X-Lander..? Docela by mě to zajímalo jestli se tam vejde.
 2. Tak jsem se na to včera soustředil a pokud jsem to držel kolem 2500-3000 ot na 4. či 5. stupeň, tak se ta spotřeba nedostala pod 8L.
 3. Jak jsem psal. Jsem spíš klidnější řidič. Zbytečně to nevytáčím..
 4. Denně dám tak 20km (ale není to pravidelný - někdy více, někdy méně) a studených startů kolem 2. Olej bych řekl že je v pohodě...Vždycky pouze výměna na kontrole.
 5. Zdravím borci, jak jsem tu pročítal tohle téma, tak moc nechápu jak se někteří z Vás dokážou dostat tak nízko se spotřebou... Mám Fabia II r.2007 1.2 51 kW / 68 HP a spotřeba se pohybuje kolem 7,5-8l. Neměli by jste nějaký rady jak spotřebu snížit (těžkou nohu nemám a jak šílenec taky nejezdím) - tím myslím jako jestli není něco vadného v autě. Prostě nějakou tu zkušenost... Díky všem.
 6. Zdravím, borci tak konečně už mám pružiny a nové písty do kufru. Jen bych měl dotázek. Jak sundám z těch pístů ten vršek..? Rukou to povolit nejde a když to udělám kleštěma, tak poškrábu a poníčím ten píst. Díky za info.
 7. Nějak jsem nepochopil jakou tvrdost vzít. Teď se zeptám jako pro blbce.. Vlezu na web firmy PENTA...a napíšu jim mail že bych měl zájem o pružiny s tímto kódem XXXX a to bude vše..? FABIA II r.2007 1.2
 8. Kdyby jste měli nějaký lepší odkaz na ty péra. Byl bych rád. Chtěl bych to vyzkoušet.
 9. Tak se omlouvám. Našel jsem to i na naše draky. http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-fabia-ii-facelift/interierove-doplnky/skoda-fabia-07-automaticke-otevirani-patych-dveri-id:9362.eshop
 10. Zdravím všichni, vím že přiložený odkaz patří ke Škoda Octavia II Combi ale zajímalo by mě zda to už někdo nezkoušel na naše FABIA II. Tam by to přeci jí také mohlo. Díky moc vše za odpovědi a rady. http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/interierove-doplnky/skoda-octavia-05-automaticke-otevirani-patych-dveri-id:9361.eshop
 11. Zdravím borci, koupil jsem ten půlkruh do kufru a je to velmi praktická věc s ještě lehčí instalací. A také jsem si pořídil síťky na bok a zadní část kufru jen jsem to měl bez návodu. Vim že instalace je velmi jednoduchá ale prostě to jsem nějak nepřišel na to kam mám připojit vrchní díl sítí. Dále bych měl dotaz na ty boční přihrátky v kufru jak to tu bylo několikrát zmiňováno. Když víte katalogové číslo, tak si to jako seženete kde..? Nebo se to dá koupit někde na netu..? Děkuji mockrát..!
 12. Přihrátku jsem koupil a je to velmi praktická věc... hlavně jednoduchá instalace.
 13. Ach ták, tak to jsem si opravdu asi špatně přečetl. Ale dík za vysvětlení.
 14. To byla narážka na mě..? O jaké téma přesně jde..? Dík
 15. Díkes za rady borci. Návod nemám. Auto jsem kupoval už jeté :-) Ale kdyby jste ho někdo měl v elektronické verzi a mohl mě ho poslat. Byl bych moc rád..
×
×
 • Create New...